top of page

Helldivers 2'de Yakıt Siloları ve Stoklanmış Mühimmat Nasıl Yok Edilir

Helldivers 2'de alabileceğiniz görevlerden biri, Otomat kontrollü Yakıt Silolarını veya Stoklanmış Mühimmatı patlayıcı ekipmanlarla yok etmektir.Helldivers 2'de alabileceğiniz bir Automaton görevi, robot kontrollü bir dünyada düşman Yakıt Silolarını ve Stoklanmış Mühimmat yapılarını yok etmenizi gerektirir. Bu hedefler, ekibinizin önünde durabilecek her türlü özgürlükten nefret eden makine tarafından yoğun bir şekilde savunulmaktadır. Super Earth'ün iyi insanları, bu görevleri başarıyla tamamlamanız için size çok sayıda patlayıcı özgürlük kaynağı verdi.


Diğer görevlerdeki bazı nesneler ve düşmanlar, doğru ekipmanla kolayca yok edilebilirken, hiçbir sıradan Strateji, Yakıt Silolarını veya Stoklanmış Mühimmat yapılarını yok edemez . Helldivers 2'de düşmeden önce karakteriniz için ister kooperatif ister tek başına bir yapı oluşturuyor olun , bir Orbital Lazer veya Kartal Küme Bombasının bu sorunu çözebilmesini bekleyemezsiniz.


Helldivers 2'de Yakıt Silosunu ve Stoklanmış Mühimmatı Yok Etme Görevleri Nasıl Tamamlanır" Yakıt Silolarını Yok Et" veya "Stoklanmış Mühimmatı Yok Et" görevlerini tamamlamanın tek yolu, her hedefe özel özel Hellbomb Stratagem'i kullanmaktır . Bu ekipman, Orbital Toplarla veya oyundaki diğer düzenlemelerle aynı şekilde çalışır. Tek yapmanız gereken sizin veya takımınızın hedeflediği yapıyı bulmak ve yaklaştığınızda Stratagem'i etkinleştirmek.


Yakıt Siloları, haritanızda görev hedefinin bulunduğunu gösteren bölgelerde bulabileceğiniz, silindir şeklinde büyük kulelerdir. Stoklanmış Mühimmat genellikle robot ordusunun üssünde bir yerde saklanan patlayıcı kasalarını ifade eder. Her iki hedefi takip etmek, Helldivers 2'de bu yerlere etkili bir şekilde saldırmak ve birden fazla düşman grubuyla savaşmak için sizin veya ekibinizin söylenmemiş kurallar koymasına neden olacaktır.


Cehennem bombalarını hedefinizin yakınına atın , ardından Stratagem'in etkinleşip hedeflediğiniz yapılara hasar vermesi için 8 saniye bekleyin. Bu patlama müttefiklerinize zarar verebilir; bu nedenle, bomba atıldıktan sonra herkesin yaklaşan bombanın işaretçisinden kaçtığından emin olun. Helldivers 2'de bu ekipmanı sınırsız kullanabilirsiniz , bu yüzden attığınız her şeyi yok edene kadar onu bir el bombası gibi kullanmaya devam edin.


Bir hedefe yaklaşana kadar Cehennem Bombası Stratejiler listenizde görünmeyecek . Cehennem Bombasını çağırmanın bir püf noktası şu girişi kullanmaktır: Aşağı, Yukarı, Sol, Aşağı, Yukarı, Sağ, Aşağı, Yukarı. Hedeflerinizin bulunduğu Automaton üslerinde Hellbomb'ları tutarlı bir şekilde tetiklemenin bir yolunu bulduğunuzda Helldivers 2'deki Yakıt Silolarını veya Stoklanmış Mühimmat alanlarını yok etmek kolaylaşır .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page