top of page

Helldivers 2'de Madalya Nasıl Toplanır

Helldivers 2'deki en önemli para birimlerinden biri Madalyalar veya yeni silahlar, kozmetikler ve diğer eşyaları satın almak için toplayabileceğiniz özel ödüllerdir.Madalyalar, Helldivers 2'de yeni kozmetik ürünler, silahlar ve diğer öğeler için çiftçilik yapabileceğiniz özel bir para birimidir. Farklı görevleri üstlendikçe çeşitli hedefleri takip etmek, bu ödülleri küçük miktarlarda kazanmanıza yardımcı olacaktır. Ancak bazı etkinlikler ve aktiviteler, oyunu her maçta normal şekilde oynamak yerine, Madalyaları hızlı bir şekilde toplamanın daha iyi yollarını sunar.


Siz veya ekibiniz, bir gezegendeki rastgele kutulardan ganimet olarak Madalya almak için görevler sırasında her zaman haritanızdaki önbellekleri arayabilirsiniz . Ne yazık ki, aldığınız her öğe şans eseri belirlendiğinden bu kaynaktan verilen para birimi güvenilir değildir. Örneğin, önbellekten Madalya almak istiyor olabilirsiniz ancak bunun yerine Helldivers 2'de Süper Kredi toplayabilirsiniz .


Helldivers 2'de Hızlı Madalya Nasıl Alınır?Madalyaları hızlı bir şekilde toplamak isteyenler, kolay yan görevleri bitirmeyi , İlgi Çekici Noktaları takip etmeyi ve Günlük Görevleri tamamlamayı düşünmelidir . Düşük seviyeli hedefler, Helldivers 2'deki co-op çok oyunculu modda siz ve arkadaşlarınızla birlikte çok sayıda Madalya karşılığında kolayca toplanabilir . Diğer dünyalara yapılan önceki konuşlandırmalardan en iyi anladığınız hedeflerin peşinden gitmeye odaklanmaya çalışın.


Kişisel Emirler adı verilen Günlük Mücadeleler her gün yenilenir ve Helldivers 2'deki bir görev sırasında size tamamlamanız gereken yeni görevler verir . Bu hedeflerin her birine hızlı bir şekilde ulaşmak, oynamaya başladığınızda ilk veya iki maçınızda size hemen birkaç Madalya kazandıracaktır. Bu ödül de önemsiz değildir, çünkü her Kişisel Sipariş size haritanızda bulunan bir önbellekten alacağınızdan çok daha fazla Madalya verir.


İlgi Çekici Noktalar (POI), sizin veya ekibinizin takip edebileceği yan görevleri temsil eden, haritanızda işaretlenmiş özel yerlerdir. Madalyalar, POI tarafından verilen pek çok ödülden biridir, dolayısıyla Helldivers 2 görevi sırasında bunlardan en az bir veya ikisinin tamamlanması tavsiye edilir . İkiden fazla aşamadan oluşan görevler, konuşlandırıldıktan sonra keşfetmeye devam ettiğinizde genellikle keşfedilecek daha fazla İÇN noktası içerir.


Haritanızda ekstra içerik ararken ana görev hedeflerinizi ihmal etmemeye dikkat edin. Helldivers 2'de Madalya toplamaya çalışmak, özel para biriminden satın alınan yeni donanımlardan yararlanmak istiyorsanız sizin veya takımınızın dikkat etmesi gereken diğer tehditlerden dikkatinizi dağıtabilir.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

תגובות


bottom of page