top of page

Helldivers 2 Bitirmek Ne Kadar Sürer

Bu kısa kılavuzla heyecan verici bilim kurgu nişancı oyunu Helldivers 2'yi yenmenin ne kadar süreceğini öğrenin.Hayranların en sevdiği yukarıdan aşağıya nişancı oyunu Helldivers'ın merakla beklenen devamı olan Helldivers 2 , mirasını sürdürüyor ve oyuncuları uzayda çılgın bir maceraya çıkarıyor. Başları dik olan Cehennem Dalgıçları, galaksiye barışı, özgürlüğü ve demokrasiyi yayma umuduyla baskının karşısında duruyor.


Her ne kadar ilham verici görünse de, ölümcül uzaylı düşmanlarla savaşlara girerken Yönetilen Demokrasiyi düşman gezegenlere yaymak kolay değil. Artan zorluk seviyeleri ve sunucu kapasitesi sorunları nedeniyle birçok oyuncu Helldivers 2'deki görevleri tamamlamaya çalışırken takılıp kalıyor ve Super Earth'ün sonunda özgür olmasının ne kadar süreceğini merak ediyor. Neyse ki burada bir cevap bulabilecekler.


Helldivers 2 ne kadar sürüyor?İlginç bir şekilde Helldivers 2'nin gerçek bir sonu yok. Süper Dünya'ya yönelik bir tehdit her zaman mevcut olduğundan yüzlerce saat oynanabilir. Ayrıca Helldivers 2 bir canlı hizmet oyunu. Arrowhead Studios'taki geliştiriciler, her şeyi taze tutmak için düşmanlar, yeni hedefler ve biyomlar dahil olmak üzere çok sayıda heyecan verici lansman sonrası içerik eklemeyi planlıyor. Bunu akılda tutarak, Helldivers 2'yi ne kadar süre oynayabileceğinizin gerçekten bir sınırı yok .


Birçok oyuncu maksimum seviyeye ulaşmak veya oyundaki tüm Stratejileri ve silahları toplamak gibi kendileri için kişisel hedefler belirler . Helldivers 2'de maksimum seviyeye ulaşmak isteyenler, oyunda 35 ila 40 saat arasında bir süre harcamak istiyor .Elbette bireysel oyun tarzları, beceri seviyeleri ve isteğe bağlı içeriği keşfetmek veya tamamlamak için harcanan süre farklılık gösterebilir, dolayısıyla farklı oyuncuların oyunu bitirmesi için gereken süre de farklı olacaktır. Ayrıca, XP kazançları oynadığınız zorluk seviyesine bağlı olarak önemli ölçüde değişir .


Alternatif olarak, eğer oyuncular arkadaşlarıyla hızlı Terminid yok etme seansları arıyorlarsa , lobiye atlayabilir ve görevleri 10 ila 15 dakika kadar kısa bir sürede tamamlayabilirler . Helldivers 2 için tamamlanacak bir harekât veya ufukta bir son bulunmadığından , oyunda ne kadar zaman harcayacakları ve Süper Dünya'yı yok etmeden önce düşman gruplarına karşı savaşacakları tamamen oyunculara kalmış.İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page