top of page

Helldivers 2: Büyük Siparişler Nasıl Tamamlanır?

Helldivers 2'nin galaktik savaşındaki zafer, topluluğun Büyük Siparişleri tamamlama becerisine bağlıdır. İşte üzerinize düşeni nasıl yapabileceğiniz.Helldivers 2'de karadaki dövüşlerin ötesinde, topluluktaki her oyuncunun dahil olduğu daha geniş ve kalıcı bir savaş var. İnsanlığın düşmanları sürekli olarak Süper Dünya'yı yok etmeye çalışacak ve onları durdurmak Cehennem Dalgıçlarına kalmış.


Büyük Düzenler bu yıldızlararası çatışmada büyük rol oynuyor. Yalnızca topluluğa bir amaç kazandırmakla kalmıyorlar, aynı zamanda Helldivers 2'nin hikayesini de ileri taşıyorlar. Ancak bu hikayenin olumlu sonuçlanıp sonuçlanmayacağı tamamen oyuncuların görevlerini yerine getirmede ne kadar etkili olduğuna bağlı. Üzerinize düşeni yapmak için buradaysanız ancak bunu nasıl yapacağınızdan tam olarak emin değilseniz, burada Ana Emirlerin nasıl çalıştığına dair kısa bir genel bakış bulabilirsiniz.


Büyük Siparişler Nasıl Tamamlanır?Kişisel Emirlerin ( geçmişte Helldivers 2 topluluğunda heyecan yaratan) aksine , Büyük Emirler tek bir oyuncu tarafından tamamlanamaz. Bu hedefler topluluk çapındadır ve tamamlanabilmesi için her aktif Helldiver'ın tam işbirliğini gerektirir. Yeni bir Büyük Siparişin açıldığını gördüğünüzde tek yapmanız gereken, hedef ne olursa olsun ona katkıda bulunmaktır. Bu genellikle gezegenlerin şu veya bu şekilde özgürleştirilmesi veya savunulması şeklinde gelir.


Bazı Büyük Emirlerin ifadeleri zaman zaman kafa karıştırıcı olabilir. İşleri biraz daha açık hale getirmek için, şu ana kadar SEAF Komutanlığı'ndan gelen bilinen tüm emir türlerinin açıklamaları:


Kurtuluş Kampanyaları: Cehennem dalgıçlarına yönetilen demokrasiyi galaksiye yaymaları emredildi. Burada iş basit: Bir gezegenin Kurtuluş sayacı %100'e ulaşana kadar yeterli Operasyonu tamamlayın. Büyük Kurtuluş Kampanyaları normalde birden fazla gezegeni içerir; bunlara özel olarak listelenmeyen ancak daha büyük bir tedarik hattının parçası olan bazılarının kurtarılması da dahildir.


Savunma Kampanyaları: Buradaki amaç özgürlüğü korumak ve işgalci güçleri Süper Dünya bölgesinden uzaklaştırmaktır. Savunma Harekatları sırasında, bir gezegenin Kurtuluş sayacı azalmaya başlayacaktır. Görev, Savunma Harekatı zamanlayıcısı bitene veya gerekli sayıda başarılı harekâta ulaşılana kadar Operasyonları tamamlamaya devam etmektir.


Olay/Hikayeyle İlgili Siparişler : Büyük hikaye ritimleri genellikle ilgili Büyük Siparişlerle birlikte gelir. Topluluk bunu ilk kez doğu bariyer gezegenlerinde Terminid Kontrol Sisteminin etkinleştirilmesiyle deneyimledi. Oynanış açısından tamamlama gereksinimleri aynı kalıyor: iş bitene kadar yeterli Operasyon yapın.


Bu tür emirler arasındaki temel fark, ilgili gezegenlerde ortaya çıkan görev türlerindedir. Kurtuluş Seferlerinde Cehennem Dalgıçları, düşman kuvvetlerini yok etmek ve Otomat yakıt siloları ve Terminid yumurta kuluçkahaneleri gibi önemli tesisleri yok etmek için büyük silahları getirecek . Bu arada, Savunma Harekâtları genellikle sivil tahliye görevlerini içerir. Her iki kampanyada da Sabotaj ve ICBM görevleri gibi cerrahi saldırılar yer alabilir.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page