top of page

Helldivers 2: Avcılarla Nasıl Başa Çıkılır

Avcılar, Helldivers 2'de karşılaşabileceğiniz zorlu bir düşmandır ve onları nasıl yenebileceğinizi burada bulabilirsiniz.Çarpıcı görselleri ve eğlenceli mekaniğiyle Helldivers 2, dünya çapındaki oyuncuların favorisi haline geldi. Bu aksiyon dolu oyunda, uzaylı tehditlerini ortadan kaldırmak ve galaksideki alanları özgürleştirmekle görevli bir Cehennem Dalgıcı olarak oynuyorsunuz . En güzel yanı ise arkadaşlarınızı ekleyip görevleri birlikte tamamlayabilmeniz. FAF-14 Mızrağı gibi ağır takım silahlarından el bombalarına kadar oyunda ilerledikçe kilidini açabileceğiniz çeşitli silahlar bulunur.


Helldivers 2'nin zorlu görevlerinde oyuncuları bekleyen çok sayıda düşman var ve Avcılar da bunlardan biri. Onları yenmek için oyuncuların akıllı olması ve birlikte çalışması gerekiyor. Helldivers 2'de Hunters'ı nasıl yeneceğinizi öğrenmek istiyorsanız işte böyle.


Helldivers 2'de Avcılarla Nasıl Başa Çıkılır?Avcılar, Helldivers 2'de savaşmanız gereken böceğe benzer yaratıklardır . Beyazımsı renktedirler, turuncu kanatları vardır ve uzaktan tanınmalarını kolaylaştıracak şekilde zıplayarak hareket ederler.


Oyunda Terminid gezegenlerinde bu yaratıklarla karşılaşacaksınız. Bunlar daha küçük, daha basit hata görevlerinin veya bazen daha büyük, yüksek riskli görevlerin parçası olabilirler.


Tek başınayken bir Avcıyla baş etmek oldukça kolaydır. Ancak bir grup Avcı, size gizlice yaklaşarak aynı anda birden fazla saldırganı savuşturmanızı zorlaştırdığından oldukça sorun yaratabilir.


Avcılardan güvenli bir mesafeyi koruduğunuzdan emin olun. Bunun nedeni, tek bir vuruşla sağlığınızın büyük bir bölümünü tüketebilecek ciddi hasar verebilmeleridir. Hızlı ateş eden silahlar ve patlayıcılar kullanmak, Avcılarla başa çıkmanın en iyi yoludur. Bu kombinasyon, Avcıları gruplar halinde hızlı ve kolay bir şekilde öldürmenize yardımcı olacaktır.Bir Avcı veya bir grup çok yaklaşırsa, onları doğru bir şekilde ortadan kaldırmak için atlamanın ortasında size doğru fırlatılırken onları hedef almalısınız. Oldukça hızlıdırlar, bu nedenle tespit edildikten sonra hızla ortadan kaldırılması önemlidir.


Tek bir Avcıyı idare etmek için birincil veya ikincil silahlarınıza güvenebilirsiniz . Kırıcı etkilidir ancak Kurtarıcı tabancası da iyi çalışır. Avcı grupları için Stalwart veya Makineli Tüfek gibi silahları kullanmayı düşünün. Cephaneliğinizin eksik olduğunu düşünüyorsanız bazı silahların kilidini açmak kötü bir fikir değildir .


Avcıların yalnızca galaksi haritanızın Terminid bölgelerini gösteren turuncu renkli alanında bulunduğunu unutmayın. Yani eğer turuncu bölgelere girmeyi göze alıyorsanız bu tehditkar yaratıklarla savaşmaya hazır olun.

2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page