top of page

Helldivers 2 Arkadaşlarla Nasıl Oynanır

Helldivers 2'nin temel oynanışı, mükemmel bir ortak oyun deneyimi için yaratılmıştır ve işte arkadaşlarınızla nasıl oynayabileceğiniz.Super Earth'te demokrasi için savaşan Helldivers olarak oynarken oyuncular, Helldivers 2'de medeniyeti korumak için çeşitli uzaylı istilacıları yenmekle görevlendirilecekler . Bu macera boyunca çeşitli görevleri tamamlamak ve gezegeni düşman kuvvetlerinin elinden kurtarmakla görevlendiriliyorlar.


Bu görevlerin çoğu oyunculardan taktiksel işbirlikçi oyun tarzı talep ettiğinden, arkadaşlarla yapıldığında çok daha keyifli oluyor. En fazla dört oyuncudan oluşan takımlar , uzaylı tehlikelerini yenmek ve verilen hedeflere ulaşmak için bu görevlere birlikte çıkabilirler .


Helldivers 2'de Çok Oyunculu Modun Kilidini Açma


Helldivers 2'de , demokrasinin iyiliği için bazı dünya dışı böceklerle savaşmak üzere arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirmeden önce, kooperatif moduna erişmek için eğitimi tamamlamanız gerekir . Her oyuncunun öğreticiyi izlemesi gerekir; atlanamaz.


Öğreticiyi ve tek başınıza yapmanız gereken ilk görevinizi tamamlamak yaklaşık 20 dakika sürecektir. Eğitimin ardından arkadaşlarınızı ekleyebilir, davet edebilir ve görevleri tamamlayabilirsiniz.


Helldivers 2'de Arkadaş Nasıl Eklenir?Helldivers 2 arkadaşlarla oynandığında en iyi oyun deneyimini sunuyor. Üçüncü şahıs nişancı oyunu çeşitli zorluk seviyelerine sahiptir ve oyunculardan takımdaki diğer oyuncularla işbirliği ve takım çalışmasıyla birlikte taktiksel bir oyun oynamasını gerektirir.


Ancak oyuna arkadaşlarınızı eklemek, oyun başladığınızda bunu net bir şekilde ortaya koymadığından biraz kafa karıştırıcı görünebilir. Ama endişelenme. Helldivers 2'ye başka oyuncular eklemek için şu kolay adımları izleyin :


Oyunun ana lobisinde oturum açın ve Sosyal menüye girin.

Ekranınızın sol tarafında başka bir oyuncunun Arkadaş Kodunu yapıştırmanız gereken Arama bölümünü bulacaksınız. Arkadaş kodunun 'Arkadaş Kodunuz' bölümünün yanındaki Oluştur butonuna basılarak oluşturulması gerekmektedir. Benzer şekilde, Arkadaş Kodunuzu diğer oyuncularla paylaşarak sizi oyuna eklemelerini sağlayabilirsiniz.


Eklenen arkadaşlar, Sosyal menüsünün Arkadaşlar bölümünde görüntülenebilir. Aynı menünün Arkadaşlık İsteği bölümünden gelen arkadaşlık isteklerini kabul edebilir veya reddedebilirsiniz.

Arkadaşlarınızı Kadroya Nasıl Davet Edebilirsiniz?


Arkadaşlarınızı oyun içinde ekledikten sonra, birlikte görev oynamak istiyorsanız onları bir takıma davet etmelisiniz. Arkadaşlarınızla bir takım oluşturmak için yapmanız gerekenler şunlardır:


  • Oyunun ana lobisinden Sosyal menüsüne girin.

  • Tüm eklediğiniz ve çevrimiçi arkadaşlarınızı gösteren Arkadaşlar bölümüne gidin.

  • Kadronuza eklemek istediğiniz oyuncunun adına tıklayın ve ardından 'Kadroya Davet Et' seçeneğine tıklayın. Başka bir oyuncu tarafından oluşturulan bir takıma katılmak istiyorsanız ' Takım'a Katıl'a tıklayın. Ancak bir takıma katılmak için liderin Eşleştirme Tercihi 'Arkadaşlara Açık' olarak ayarlanmalıdır. Bu tercih Oyun ayarları menüsünden değiştirilebilir.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires