top of page

Helldivers 2: Arkadaşlık İsteğinin Çalışmaması Nasıl Düzeltilir

Arkadaşlık isteğinin çalışmaması hatasıyla karşılaşan Helldivers 2 oyuncuları, sorunu çözmek için bu geçici çözümleri deneyebilir.Helldivers 2, yeni çıkmış olmasına rağmen hızlı dövüşleri ve kaotik savaşları sayesinde oyun dünyasında büyük ses getiriyor. Bu oyunda oyuncular, çeşitli gezegenlerdeki uzaylı tehditlerini ortadan kaldırmakla görevli elit askerler olan Helldivers rolünü üstleniyorlar . Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli silahlar ve diğer oyuncularla takım kurma seçeneğiyle sizi bekleyen pek çok heyecan var.


Nispeten yeni bir oyun olduğundan, geliştiriciler hala ara sıra hataları gidermeye çalışıyor. Şu anda oyuncular, arkadaşlık isteği özelliğinin düzgün çalışmamasıyla ilgili sorunlar bildirdiler. Helldivers 2'de arkadaşlık isteği çalışmama hatasını nasıl düzelteceğinizi merak ediyorsanız doğru yere geldiniz.


Helldivers 2 Arkadaşlık İsteğinin Çalışmaması Nasıl OnarılırBu sorunun çapraz oyun kullanan oyuncular arasında daha yaygın olduğu görülüyor. Bu hatayla karşılaşırsanız farklı bir platformdaki birine arkadaşlık isteği gönderemeyebilirsiniz. Aynı sorunu yaşıyorsanız, sorunu çözmenize yardımcı olacak bazı çözümleri burada bulabilirsiniz.


Arkadaşlık İsteğini Tekrar Gönder


Yapabileceğiniz şeylerden biri isteğinizi iptal edip tekrar göndermektir. Sorunu çözüp çözmediğini görmek için bu yöntemi birden çok kez deneyebilirsiniz.


Çapraz Oyunu KapatÖnceki yöntem işe yaramazsa çapraz oynatmayı kapatıp tekrar açmayı düşünün. Tekrar açmadan önce birkaç dakika verin. Sorunun çözülüp çözülmediğini görmek için bu işlemi birkaç kez tekrarlayabilirsiniz.


Steam Adınızı Değiştirin


Bilgisayarı olan oyuncular Steam adını değiştirmeyi denemelidir . Özel karakterler içermeyen üç ila 16 karakter arasında tutun. Daha sonra isteği tekrar göndermeyi deneyin.


Oyunu Yeniden BaşlatSorun gidermenin başka bir yolu da arka planda çalışan uygulamalarla birlikte oyunu tamamen kapatmaktır. Daha sonra oyunu yeniden başlatın ve istek göndermeyi deneyin.


Helldivers 2'deki Arkadaşlara İstek Göndermek İçin Ek İpuçları


  • Arkadaşlarınızın kullanıcı adlarını doğru yazdığınızdan emin olmak için bir kez daha kontrol edin.

  • Sizin tarafınızda bir sorun olup olmadığını veya bunun bir sunucu sorunu olup olmadığını görmek için birden fazla arkadaşınıza istek gönderin .

  • Bu çözümlerin hiçbiri işe yaramazsa, arkadaşlarınızla açık bir lobi oluşturarak ve hepsinin aynı anda size katılmasını sağlayarak yine de oynayabilirsiniz.


Önerilen tüm düzeltmeleri denediyseniz ve sorun devam ediyorsa yalnızca geliştiricilerin sorunu çözmesini bekleyebilirsiniz. Güncel kalmak için iletişim kanallarını takip edin.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page