top of page

Helldivers 2: Ücretsiz Malevelon Creek Cape Ödülü Nasıl Alınır?

Malevelon Creek Burnu, Helldivers 2'de ücretsiz bir ödüldür. Bunu elde etmek için bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.Helldivers 2, oyuncuların tamamlaması ve seviye atlaması için sıklıkla Büyük Emirler ve Kişisel Emirler sunar. Malevelon Deresi'nin Kurtarılması, sosyal medyada büyük ilgi gören en yeni büyük düzenlerden biridir, çünkü yerleşim Güneş Sistemi'ndeki en nefret edilen ve en çok tartışılan gezegenlerden biridir.


Ancak oyuncular yaklaşık 5 saat içinde onu kurtarmayı başardılar ancak bu süreçte birçok Cehennem Dalgıcı kaybedildi. Düşen askerlerin anısına, Süper Dünya Başkanı, tüm Cehennem Dalgıçlarına, Düşmüş Kahramanın İntikamı adı verilen ücretsiz bir Malevelon Creek Burnu hediye etmeye karar verir. Helldivers 2'de bu pelerini nasıl ücretsiz olarak alabileceğinizi burada bulabilirsiniz .


Helldivers 2'de Serbest Düşen Kahramanın İntikam Pelerini Nasıl Alınır?Ücretsiz Malevelon Creek Burnu ödülünü almak için, hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir ; geminize döndüğünüzde “Büyük Sipariş Tamamlandı. Ödül 1”. Geminize dönerseniz ve henüz Düşmüş Kahramanın İntikamı pelerinine sahip değilseniz sabırlı olun çünkü bu tür ödüllerin birikmiş işlerden dolayı yansıması zaman alır. Ancak pelerin eninde sonunda cephanenizde görünecektir, o yüzden kontrol etmeye devam edin.


Alternatif olarak, oyundan çıkış yapın ve tekrar giriş yapmadan önce birkaç saat bekleyin. Bu, hesabınızın Düşmüş Kahramanın İntikamı Pelerini ile ödüllendirilmesini sağlamaya yardımcı olabilir. Ücretsiz Malevelon Creek Burnu'nun yanı sıra Super Earth Başkanı, 3 Nisan'ı resmi Malevelon Creek Anma Günü olarak kutladı. Bu şekilde Cehennem Dalgıçları, Malevelon Deresi'ni kurtarmak için savaşan tüm şehit askerleri onurlandırabilir.


Tüm Cehennem Dalgıçları, Malevelon Deresi savaşında savaşmış olsun veya olmasın, Düşmüş Kahramanın İntikamı pelerinini alacak. Yani pelerini alacaksınız:


  • Eğer Creek'le savaşmasaydınız

  • Malevelon Creek Binbaşı Düzeni için çevrimiçi olmasaydınız

  • Eğer Robotlarla savaşmasaydınız


Helldivers 2'de halihazırda oyuncuların otomatların tuttuğu tüm gezegenleri serbest bırakmasını gerektiren yeni bir Binbaşı Düzeni bulunuyor . Ancak Cehennem dalgıçları Malevelon Deresi'nin kurtarılışını her zaman hatırlayacak. Oyuncular, Helldivers 2 geliştiricilerinin Büyük Siparişleri ve Kişisel Siparişleri tamamlama karşılığında ödüller sunmaya devam edeceğini umuyor ancak Arrowhead Game Studios henüz bu konuda herhangi bir yorumda bulunmadı.


4 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page