top of page

Harry Potter Yönetmeni House of Secrets Romanlarını Disney+ İçin Uyarlıyor

Film yapımcısı Chris Columbus ve ortak yazarı Ned Vizzini'nin genç yetişkin fantastik romanı House of Secrets'ı bir Disney+ dizisine uyarlıyor.Eleştirmenlerce beğenilen fantastik kitap dizisi House of Secrets , Disney+ için bir televizyon dizisine uyarlanıyor .


Harry Potter ve Felsefe Taşı ve Harry Potter ve Sırlar Odası'nı yöneten Chris Columbus, televizyon için kitaplar geliştirecek. Columbus, genç yetişkin romanlarını rahmetli Ned Vizzini ile birlikte yazdı ve kitapları Disney+ için bir dizi haline getirirken 26th Street Pictures'daki ortakları Michael Barnathan ve Mark Radcliffe ile birlikte çalışacak.Columbus, Barnathan ve Radcliffe, Home Alone , ilk iki Harry Potter filmi, Night At The Museum ve Percy Jackson & the Olympians dahil olmak üzere birçok sevilen seriden sorumludur . Disney Branded Television'da Yaratıcı Geliştirme ve Stratejiden sorumlu başkan yardımcısı Ayo Davis, dizinin gelişimini denetleyecek.


Davis, "Chris, Michael ve Mark, tanımsal karakterler aracılığıyla bir sihir ve merak duygusu sunan, nesiller ve türler arasında birden fazla izleyicide yankı uyandıran hikayeler anlatıyor" dedi. "Onların beğenilen filmleri arasında çok fazla yakınlık var ve House of Secrets'ı heyecan verici bir Disney+ serisine dönüştürmek için onlarla birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.


House of Secrets , ailesi daha önce okült romancı Denver Kristoff'a ait olan eski bir Viktorya evine taşınan kardeşler Brendan, Eleanor ve Cordelia Walker'ı takip ediyor. Yeni komşularının üç kardeş için kötü planları olduğunu keşfeden Walkerlar, kendilerini Kristoff'un romanlarının iç içe geçmiş evrenlerinde gizli bir kitap bulma ve ebeveynlerini kurtarma misyonuyla seyahat ederken büyülü bir eve dönüşen bir evde kapana kısılmış bulurlar.


Üçlemenin ilk kitabı olan Sırlar Evi 2013'te yayınlandı, ardından Vizzini'nin 2013'teki ölümünün ardından yayınlanan Canavarların Savaşı ve Dünyalar Çatışması izledi.

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page