top of page

Harry Potter Serisi Yayın Güncellemesini Aldı, JK Rowling Seriyi Yeniden Başlatmaktan 'Heyecanlandı'

Warner Bros. Discovery'nin patronu David Zaslav, Harry Potter'ın yeniden başlatılmasının yayın planlarına ve JK Rowling'in katılımına değiniyor.

Yaklaşan Harry Potter yeniden başlatma serisine ilişkin bir güncelleme paylaşıldı .

Daha önce Warner Bros. Discovery'nin Harry Potter'ı yeni bir canlı aksiyon serisi uyarlamasıyla yeniden piyasaya süreceği duyurulmuştu . Dizi hakkında hala bilinmeyen çok şey var, ancak THR'ye göre şirketin dördüncü çeyrek kazanç çağrısı sırasında Warner Bros. Discovery CEO'su David Zaslav tarafından daha fazla bilgi paylaşıldı . Zaslav'a göre Harry Potter yeniden başlatma serisinin 2026'da Max'te piyasaya sürülmesi planlanıyor . Ayrıca tWBD'nin yeniden başlatma konusundaki heyecanının yanı sıra orijinal yazar JK Rowling ile yaptığı son görüşmelerden de bahsetti.

Harry Potter'la ilgili heyecanımızdan çekinmedik . Son film bir düzineden fazla yıl önce yapılmıştı," dedi Zaslav görüşmede. "Birkaç hafta önce Casey (HBO ve Max şefi Casey Bloys) ve Channing (WBD TV şefi Channing Dungey) ile Londra'daydım ve orada vakit geçirdik. JK ve ekibiyle biraz gerçek zaman. Her iki taraf da bu franchise'ı yeniden canlandırmaktan heyecan duyuyor . Konuşmalarımız harikaydı ve ileride olacaklar konusunda daha fazla heyecanlı olamazdık. On yılın yeni hikayelerini Max'te dünya çapındaki hayranlarla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz ."


Harry Potter'ın Yeniden Başlatılması Gerçeğe Yaklaşıyor

Yeniden başlatma serisi yıllardır yavaş yavaş geliştiriliyor. İlk olarak 2021'de duyuruldu, ancak Warner Bros. Discovery'den 2023'e kadar resmi yeşil ışık almadı. Ayrıca stüdyonun yeni yeniden başlatma için sahip olduğu büyük planlar da ortaya çıktı. Geçici plan , Harry Potter serisinin 10 yılı aşkın bir süre devam etmesi umuduyla gösterinin her sezonu için temel olarak bir kitap kullanmaktır . Orijinal seride yedi Harry Potter kitabı var .


Odadaki fil, JK Rowling'le ilgili tartışmanın konusu olabilir ve bunun Harry Potter serisinin izleyicisini nasıl etkileyebileceğidir . Rowling, transseksüel topluluğu hakkında yaptığı yorumlar nedeniyle birçok kez ateş altında kaldı ve bu, serinin bazı hayranlarının Harry Potter'a küfretmesine neden oldu . Yeni seri yayına girene kadar bunun ne kadar bir etki yaratacağını kesin olarak bilmenin bir yolu yok, ancak Rowling daha önce geçen yıl X'te yayınlanan bir gönderide Max serisinin potansiyel boykotuna değinmişti.

Rowling, Nisan 2023'teki bir X gönderisinde "Paylaşmayı görev olarak hissettiğim korkunç bir haber" dedi. "Bahsettiğim aktivistler benim çalışmalarıma, bu kez Harry Potter TV şovuna karşı yeni bir boykot düzenlemeye çalışıyorlar. Önceden uyarıldığı gibi Silahlı biriyse, büyük bir şampanya stoku koymak için önlem aldım."Harry Potter yeniden başlatma serisi 2026'da Max'te başlayacak.

1 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page