top of page

Hades 2: Kireçtaşı Nasıl Elde Edilir

Hades 2'de Limestone'u almak için oyunun ilk alanı olan Erebus'u geçmelisiniz ve bir Seçim getirmeyi unutmayın.Melinoe'nin Hades 2'de keşfedebileceği çeşitli diyarlarda çeşitli Reaktifler bulunabilir ve kampa geri getirilebilir. Oyuncular Hilal Kazma ve Kürek gibi araçları kullanarak mineraller, tohumlar, ekstra Psyche ve çok daha fazlasını toplayabilirler.


Oyuncuların toplayabileceği bu yeni yükseltme malzemelerinden biri Kireçtaşıdır. Hades 2, Limestone'u yeni Büyülerin ve Silah iyileştirmelerinin kilidini açmak gibi çeşitli oyun sistemleri ve özelliklerinin ilerlemesine bağlar. Bu kılavuz, Kireçtaşının nasıl elde edileceğini ve Hades 2'nin mevcut sürümünde hangi spesifik kullanımlara sahip olduğunu açıklamaktadır .


Hades 2'de Kireçtaşı Dua ve Daha Fazlası İçin KullanılıyorKireçtaşı, Melinoe'nin Kazan'da büyülü sözler yapmak için elde edebileceği birçok malzemeden biridir. Oyunun başlarında Antik Kemiklerin Toplanması Büyüsünün kilidini açacaksınız. Bu Büyü, her gece Gece Kollarından birine Mezar Susuzluğu etkisi kazandırır; bu da Melinoë'ye bir odayı tamamladığı her seferde 2 kat Kemik kazandırır.


Daha sonra Silah Unsurlarının kilidini açtığınızda, Argent Skull için varsayılan Melinoë Sureti de Kireçtaşı kullanılarak yükseltilebilir. Hades 2'deki diğer bazı malzemeler kadar yaygın olarak kullanışlı olmasa da , Hades 2'deki en iyi silahlardan birini yükseltme potansiyeli nedeniyle Kireçtaşı hala alınmaya değer .


Hades 2'de Kireçtaşı Nasıl Gidilir?Hades 2'de Lime'ı almanın tek yolu var , o da onu çıkarmak . İlk bölge Erebus, Melinoë Gümüş yataklarıyla karşılaşacak, ancak geçip ikinci bölge Oceanus'a ilerledikten sonra Gümüş yataklarının yerini Kireçtaşı alacak.


Kireçtaşı yalnızca Oceanus'un ikinci bölgesinde görünür ve buradaki son patronu yendikten ve üçüncü bölgeye ilerledikten sonra Kireçtaşının görünmesi duracaktır. Erebus'un sonundaki ilk boss'u güvenilir bir şekilde yenebildiğiniz ve Hilal Kazması ile Oceanus'a ulaşabildiğiniz sürece, Hades 2'de bulduğunuz herhangi bir depozitodan Kireçtaşı toplayabileceksiniz .


7 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page