top of page

Hades 2: Kardeş Bıçaklar Savaş Rehberi

Sister Blades, Melinoe'nin Hades 2'de kilidini açabileceği çok hızlı silahlardır. Bilmeniz gereken her şey burada.Bazen yavaş ve istikrarlı olan yarışı kazansa da hızlı, hızlı ve süratli olanın gücünü inkar edemezsiniz. Sister Blades, Hades 2'deki savaş alanında tam da bunu sağlıyor ; vur-kaç taktiklerini, gizli stratejileri ve düşmanlarınızla yakınlaşmayı ödüllendiren bir çift silahtır.


Varsayılan Cadı Asası'ndan çok farklı olan Sister Blades, Chronos'la yüzleşmek için yeraltı dünyasına giden Melinoe'ye çok agresif bir oyun tarzı sağlıyor ve onun görevi boyunca sadık müttefikler olduklarını kanıtlayacaklar. Eğer staccato bıçaklama arıyorsanız, başka yere bakmayın.


Sister Blades'in Hareket SetiKardeş Bıçaklar, bir çift hançer gibi, biraz düğmeyi ezmeyi ödüllendiren çok hızlı bir silah çiftidir - ama aynı zamanda bazı stratejik çıkış noktaları da vardır.

Hareket seti çok hızlıdır:

Saldırı

Tanım

Saldırı

İki vuruşla başlayan, bir dizi bıçaklamaya dönüşen ve geniş kapsamlı, güçlü bir saldırıyla biten dört vuruşlu bir kombo. Daha uygun bir hedefe nişan almak istemeniz durumunda, bıçaklama telaşı ile geniş kapsamlı güçlü saldırı arasında hızlı bir atılım için yer vardır.

Omega Saldırısı

Bu saldırıyı yüklemek hedefinizin altına bir nişangah yerleştirecektir. Saldırıyı başlatmak Melinoe'yi hedefe ışınlayacak ve tek seferde büyük miktarda hasar verecektir.

Bu saldırı, Melinoe hareket ederek hedefine yaklaşmasına veya yanlış hedeften uzaklaşmasına olanak tanıyarak durdurulabilir.

Özel

Melinoe'nin hedefine bir hançer fırlatmasını içeren çok basit, menzilli, doğrusal bir saldırı. Bu oldukça hızlı bir şekilde kendi kendine zincirlenebilir.

Omega Özel

Melinoe, bir yelpaze düzeninde fırlatılmaya hazırlanan bir hançer yağmurunu yağdırıyor. Büyük düşman gruplarını hedeflemek içindir, ancak yakındaki büyük düşmanlara ateş edilerek aynı saldırıyla birden çok kez vurulabilir.

Bu Omega Hareketi aynı zamanda Melinoe'nin saldırı hayranları için doğru açıyı seçmek üzere yerinde dönebilmesiyle yükünü de koruyabilir.

Kardeş Bıçaklar'dan en iyi şekilde yararlanmak için biraz ustalık gerekir. Genel olarak konuşursak, özel saldırılar normal saldırılardan daha az hasar verir , bu nedenle dikkatli kullanılmalıdırlar - örneğin bir düşmanla mesafenizi korumanız gerektiğinde veya sadece uzaktaki bir düşmanın işini bitirmeniz gerektiğinde.


Omega Saldırısı durumsaldır ancak parlayabilir ; özellikle de belirli ve güçlü Daedalus Çekici yükseltmeleri veya doğru tanrı Boons ile eşleştirildiğinde.


Hareket setinin parlayan yıldızı normal dört vuruşlu kombodur. Çok fazla hasar verir ve birden çok kez saldırmaktan fayda sağlayan belirli tanrı Boons'larla gerçekten iyi bir sinerji oluşturur . Bu, birçok yönden Kardeş Bıçakların, çok yavaş olan ve çok güçlü tekli saldırılarıyla avantajlarla parıldayan Aytaşı Baltasının tam tersi olduğunu vurguluyor.


Kardeş Bıçak Yönleri


Sister Blades'in şu anda, yönlerin kilidi açıldığında seçilebilecek üç yönü var .


Bakış açısı

Tanım

Melinoe'nin Görünümü

Bu, Sister Blades'in varsayılan enkarnasyonudur. Başlangıçta hiçbir özel etkisi yoktur, ancak onu yükseltmek ona, düşmanın sırtını hedef alan, şaşırtan saldırılara ekstra hasar veren bir Arkadan Bıçaklama değiştiricisi verecektir.

Artemis'in Görünümü

Bu özellik, Omega Saldırınızı güçlendirir, yalnızca yükleme aralığını hızlandırmakla kalmaz, aynı zamanda yüke bir Siper (her 15 saniyede bir) verir. Başarılı bir Siper size 9 vuruş için kritik şans artışları sağlayan Karşı Karşılık verecektir.

Pan'ın Görünümü

Bu özellik, Özel Yeteneklerinize güç vererek onları Yeteneklerinizdeki düşmanlara odaklar ve Omega Özel'inize daha fazla bıçak ekler.


Hades 2 rehber, hades 2 bilinmeyenleri, hades 2 hikayesi, hades 2 alınır mı, hades 2 neler yapılmalı, hades 2 başlangıç rehberi

45 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page