top of page

Hades 2: İnci Nasıl Elde Edilir

Hades 2'de oyuncuların İnci alabilmesi için önce ikinci aşamayı geçmeleri ve oyunun en eşsiz boss dövüşlerinden birini yenmeleri gerekiyor.Hades 2'de Melinoë , oyunun çeşitli ilerleme sistemlerini ilerletmek için kullanılan çeşitli Reaktifleri edinebilir. İnci gibi bu eşyalardan bazıları , Yeraltı Dünyasına giden derinliklere oldukça inmeyi gerektirir ve İnci, Melinoe'nin bir patronu yenmesini gerektirir.


İnciler de diğer Reaktifler gibi çeşitli yükseltmeler ve geliştirmeler için kullanılır . Bu kılavuz Hades 2'de Pearl'ün nasıl elde edileceğini ve onu aldıktan sonra onunla ne yapılacağını açıklamaktadır ; elde edilmesi nispeten zor olmasına rağmen, Arcana ve Silah Unsurlarının kilidini açmak için Hades 2'deki en önemli malzemelerden biridir .


Hades 2 İncisi Büyü, Gizem ve Yükseltmeler İçin Kullanılıyorİnci, Melinoe'nin Büyülerde kullanabileceği ve yeni Arcana kartları ve Silah Unsurları gibi yeni özelliklerin kilidini açmak için kullanabileceği birçok malzemeden biridir .


Örneğin Arcana kartı The Messenger'ın kilidini açmak için 20 Kül ve bir İnci gerekir (ancak aynı Tutma maliyetine sahip üç Kart etkinleştirilmedikçe etkinleştirilemez).


Büyülerde İnci, kendisi de tanıdık ve Arcana sistemlerinde kullanılan Kaos Denemeleri sisteminin kilidini açan Abyssal Insight gibi Büyüler için kullanılır. Abissal İçgörü bir İnci gerektirir.


İnciler aynı zamanda iki silah yönünün kilidini açmak için de kullanılabilir: Cadı Asası için Momus Sureti ve Aytaşı Baltası için Charon Sureti. Momus Sureti sadece bir İnciye ihtiyaç duyarken, Charon Sureti beş inciye ihtiyaç duyar.


Hades 2'de İnci Nasıl Elde EdilirHades 2'de İnci malzemesini elde etmenin tek yolu Oceanus bölgesinin son patronunu, daha doğrusu patronlarını yenmektir . Bu, oyunun Erebus'tan sonraki ikinci bölgesidir ve Scylla ve Sirenlerle üç yönlü bir boss dövüşüyle ​​tamamlanan bir deniz temasını takip eder.


Bu boss dövüşünü çok fazla bozmadan, buna yaklaşmanın en iyi yolu önce Davulcuyu, sonra Şarkıcıyı, sonra da Gitaristi ortadan kaldırmaktır . Hepsi paylaşılan HP çubuğunun orta noktasında tekrar aktif hale gelecektir, ancak önce Drummer'ı çıkardığınız sürece diğer ikisi çok daha kolay idare edilebilir.


Son Siren'i yendikten sonra Melinoe'nin önüne bir İnci düşecek. Tıpkı Erebus'un sonunda Hekate'yi yendikten sonra düşen Kül gibi , Sirenleri her koşuda yalnızca bir kez yenebileceğiniz için, bunlardan her koşuda yalnızca bir tane alabilirsiniz.


Bu, İncilerin ihtiyaç duyduğu her şeyin kilidini açmaya yetecek kadar Sirenleri sekiz kez yenerek Oceanus'u geçen en az sekiz koşu yapmanız gerektiği anlamına gelir.


1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page