top of page

GTA Online Büyük Yaz Güncelleme Planlarını Onayladı

Rockstar , Grand Theft Auto Online'ın 2024 yazında büyük bir güncellemeye daha kavuşacağını duyurdu. Yaklaşan sürüm, GTA Online oyuncularının diğer yeniliklerin yanı sıra ödül avcılığı işine başlamasına ve yeni özel görev türleri oluşturmasına olanak tanıyacak.

Rockstar'ın popüler canlı hizmet oyunu, Ekim 2013'teki lansmanından bu yana yılda birçok kez içerik güncellemesi alıyor. 2023'te GTA Online'ın San Andreas Mercenaries ve The Chop Shop şeklinde iki içerik düşüşü aldığı görüldü.


GTA Online Yakında Ödül Avcılığı İşini Ekleyecek

Geliştirici şimdi oyunun bu yaz piyasaya sürülmesi planlanan ilk 2024 güncellemesine ilişkin planlarını ayrıntılı olarak açıkladı. Şirket, DLC'nin oyunculara kendi ödül avcılığı ve kefalet icra işlerini başlatmalarına olanak tanıyacağını söyledi. Bu girişimin nasıl başlatılacağına ilişkin ayrıntılar şu anda belirsiz. Pek çok GTA Online işletmesinin kurulması için ön yatırım yapılması gerekir, ancak oyun artık (yeniden) kullanılabilir kurumsal iç mekanlar tükeniyor gibi göründüğünden, yaklaşan bu girişim için durum böyle olmayabilir.

GTA Online'a Yeni Vincent Görevleri Geliyor

2024 yaz DLC'si aynı zamanda GTA Online Cluckin' Bell soygununda öne çıkan bir karakter olan Vincent Effenburger'in hikayesini de sürdürecek . Özellikle, polis memuru Los Santos'ta bazı kayıt dışı operasyonların yürütülmesinde oyuncunun yardımına ihtiyaç duyacaktır. Bu görevlerin ayrıntıları henüz açıklanmamış olsa da, Vincent'ın sunacağı görevler, gelecek genişleme paketinin kanunsuz temasına uygun olacak gibi görünüyor.

Yeni DLC aynı zamanda oyuncuların Creator'da özel drag ve drift yarışlarını bir araya getirmesine olanak tanıyacak ve bu yarışlar, beraberindeki çeşitli donanım ve araçlarla genişletilecek. Bu amaçla geliştiriciler, oyuncuların testleri herhangi bir kontrol noktasından başlatmasına izin vererek özel GTA Online yarışlarını test etme sürecini de kolaylaştırmayı planlıyor . Rockstar, konu hakkında ayrıntılı bilgi vermeden, yarışların paylaşılması konusunda bazı iyileştirmelerin ufukta göründüğünü bile ima etti.

Her zamanki gibi geliştirici, bir sonraki güncellemesinin parçası olarak ödeme artışları sunmayı planlıyor. Yeni bonus seti, diğerlerinin yanı sıra Paper Trail Operasyonu, Açık Tekerlek Yarışları ve Taksi Çalışması görevlerini etkileyecek. Yeni genişletme aynı zamanda, solo oyuncular için artırılmış Satış Görevi zamanlayıcısı da dahil olmak üzere topluluk tarafından talep edilen bir dizi iyileştirmeyi de beraberinde getirecek. Hayranlar bu noktada yarım on yıldan fazla bir süredir bu özel değişikliği istiyor. GTA Online'ın 2024 yaz güncellemesinin henüz bir çıkış tarihi yok ve Rockstar önümüzdeki haftalarda gelecek genişleme hakkında daha fazla ayrıntı paylaşma sözü verdi.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page