top of page

Grounded: Pinch Whacker Nasıl Gidilir?

Pinch Whacker, oyuncuların bu kılavuzdaki adımları takip etmeleri halinde Grounded modunda alabilecekleri güçlü bir silahtır.Grounded'ın açık dünya sanal alanı, uzun süredir kayıp olan BURG.L çiplerinden yok edilmiş laboratuvarlara ve ötesine kadar oyuncuların ortaya çıkarabileceği gizli, gizli konumlar ve nesnelerle dolup taşıyor. Keşif, cazibesinin ve çekiciliğinin bir parçasıdır, çünkü birçok oyuncu daha fazlasını bulmaya heveslidir. Grounded'da Pinch Whacker , bulunması en iyi ve en benzersiz silahlardan biridir ve elde edilmesi çok da zor değildir.


Pinch Whacker, robotik kolu ve çimdik benzeri tutuşuyla yapım aşamasındaki fütüristik bir sineklik gibi görünebilir ve ses çıkarabilir . Bununla birlikte, yıkıcı, hata giderici etkilere sahip, robotik 3. kademe bir silah olan birinci sınıf bir öğedir . Oyuncuların ona ulaşmak için zekalarına ve yapım becerilerine, ayrıca gizli, gizli konumuna erişmek için patlayıcı bir karışım hazırlama becerisinin yanı sıra çabaları karşılığında başka ödüllerin bulunduğu bir hazine sandığına ihtiyaçları var.


19 Nisan 2024'te Russ Boswell tarafından güncellendi : Pinch Whacker, Grounded'da oyuncuların eline geçebilecek en iyi erken oyun silahlarından biridir, ancak onu bulmak için oyuncuların ilk önce erişimlerine yardımcı olacak bir Bratburst patlayıcı bombası yapmaları gerekir. Arka Bahçede bir yerde gizli bir kapı. Oyuncular patlayıcıyı ele geçirdikten sonra ödüllerini almak için bahçe duvarının kenarında oldukça iyi gizlenmiş bir alana gidebilirler. Oyunculara Grounded'da Pinch Whacker'ı nasıl edinecekleri konusunda daha iyi yardımcı olmak için aşağıdaki kılavuz bir yardımcı videoyla güncellendi.


Pinch Whacker'ı Nerede Bulunur ve Çim Merdiven İnşa EdilirPinch Whacker, Çit Laboratuvarı'na yakın, çatlak bir kapı aralığının arkasındaki duvardaki gizli bir köşede yer almaktadır , bu nedenle en keskin gözlü oyuncular için bile gözden kaçırılması kolaydır. Haritanın sağ alt köşesindeki Hedge laboratuvar kapısından oyuncuların, bazı büyük kayaların yanında bir süt kutusu görene kadar duvarı takip etmeleri gerekiyor. Süt kutusunun yakınında dolaşan pis böceklere ve su kenarında dolaşan sivrisineklere dikkat edin ve mümkünse onlardan kaçınmaya çalışın.


Süt kutusunun yanında, duvarda yarıya kadar küçük bir çatlak görmek için yukarı bakın. Yakınlarda, oyuncular bir karahindiba tutamı kullanarak tepeye tırmanabilir ve girişe doğru kayabilirler, ancak bunun üzerinden geçmek zor olabilir. Alternatif olarak, inşa etmeyi seven oyuncular, duvara ulaşmak için çim kalasları ve yabani ot saplarını kullanarak çim zeminler ve çim merdiven setleri yapabilirler .


Yakınlarda kesilecek çok fazla çim var, ancak oyuncuların çakıl baltası gibi bir doğrama aleti kullanarak karahindiba otu saplarını almak için kuru çim alanlarına geri dönmeleri gerekebilir. Bir takım çim merdiven için 4 adet çim kalas ve 1 adet yabani ot sapına ihtiyaç vardır . Tam bir çim zemin için 4 adet çim kalas gerekir . Oyuncular karşıya geçtiklerinde, açılması için patlayıcı gerektiren hasarlı bir kapı görecekler , ancak bunun ne tür olduğu belirtilmedi.


Patlayıcılar Nasıl Alınır ve Kapıyı PatlatmakBir sonraki adım, kapıyı açmak için patlayıcılar üretmektir. Her ne kadar Splatburst yapışkan yetenekleriyle daha isabetli olabilse de, yine de işi yapan en hızlı patlayıcı türü, 2 mantar oluşumu, 1 kırmızı karınca yumurtası ve 5 parça bitki özsuyundan hazırlanan Bratburst patlayıcıdır . Bu tarifin kilidini açmak için oyuncuların arka bahçenin Haze bölgesinin yakınında bulunan enfekte böceklerin çoğundan elde edilebilen mantar oluşumunu bulması ve analiz etmesi gerekiyor.


Mantar Büyümesi Nasıl Sağlanır?Oyuncular , Gizemli Makine'nin batısındaki kuru çim alanındaki dev geçidin üzerinde bulunan tırmığın tepesinin bulunduğu kayaya doğru ilerleyebilecekleri için Haze'in tehlikeli sisli sislerine girmeye gerek yok . Burada oyuncular genellikle uğur böcekleri ve larvalar gibi enfekte olmuş böceklerin sızıntılı hallerinde dolaştığını görebilirler . Enfekte bir uğur böceğini öldürmek normal bir uğur böceğinden çok da farklı değildir; tek farkı, kaçmak için patlayıcı madde damlaları püskürtmesidir. Mantar büyümesi aynı zamanda nefis bir çorba olan Funguspacho'yu da yapabilir .


Karınca Yumurtası ve Bitki Özü Nasıl Alınır?


Eğer oyuncular halihazırda kırmızı bir karınca yumurtasına sahip değilse , Batı'daki karınca yuvasının derinliklerinde bir miktar yumurta bulabilirler . Bitki özsuyu, arka bahçeye düşen düşmüş dallardan, dev Meşe Ağacını çevreleyen ağaç gövdelerinden veya oyuncular bir tane yapmışsa Sap Yakalayıcı'dan kolayca elde edilebilir.


Bratburst Patlayıcısı Nasıl Kullanılır


Oyuncular gerekli tüm malzemeleri temin edip bir tezgah kullanarak Bratburst'u hazırladıklarında , hasarlı kapıya geri dönme zamanı geldi . Patlayıcının israf edilmesini önlemek için, kapının hemen önünde durmak ve patlamayı önlemek için geri adım atmadan önce yavaşça bırakmak en iyisidir. İçeri girdikten sonra oyuncular, kayıp bir laboratuvar alanının duvarlarına sıçrayan, patlamış meyvelerin olduğu korkunç bir manzarayla karşılaşırlar.


Pinch Whacker, bilgisayar konsollarının yanındaki bir çöp kutusunun içinde bulunur ve oyuncular onu kolayca alabilir. Ayrıca içinde Sturdy Plating, Supreme Plating, Study Whetstone ve Supreme Whetstone gibi daha fazla eşyanın bulunduğu metal bir saklama kabı da var .


Pinch Whacker ile Ne Yapmalı?Artık oyuncuların Pinch Whacker'ı var, biraz eğlenip denemenin zamanı geldi. Oyuncular onu düşmanlarla savaşmak için güçlü bir silah olarak kullanabilirler çünkü küçük bir etki alanı içinde küçük bir elektrik oku atarak hızlı ve böcek giderici bir ölüm sağlar.


Pinch Whacker hasar görürse oyuncular tamir yapıştırıcısı kullanarak tamir edebilirler. Hasar istatistikleri daha yavaş olan Red Ant Club kadar yüksek değildir ancak güç ve hız açısından çok daha dengelidir. Bu Pinch Whacker'ın yaptığı kadar. Ne yazık ki, bu bir doğrama ya da parçalama aracı değil, ancak özellikle daha büyük böceklerle mücadele ederken elinizin altında bulundurulması gereken harika bir silahtır.

8 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commenti


bottom of page