top of page

GreedFall 2 Silahlarına Bağlı Kalmak Akıllıca Olur

Etrafını saran rekabetin cazibesine rağmen GreedFall 2: The Dying World silahlarına sadık kalmalı ve benzersizliğini benimsemeye devam etmeli.  • GreedFall 2'nin RPG türünde öne çıkabilmesi için benzersizliğini bir satış noktası olarak benimsemesi gerekiyor.

  • Oyun, kimliğini korumak için silahlarına sadık kalmalı ve açık dünyalar ve gerçekçi sanat tarzı gibi modern trendlere boyun eğmemelidir.

  • GreedFall 2'nin kendine özgü DNA'sı başarısının anahtarıdır ve geliştirme sırasında taviz verilmemelidir.


Rol yapma oyunları, Square Enix'in Final Fantasy 7 Rebirth ve Capcom'un Dragon's Dogma 2'si gibi gişe rekorları kıran oyunların türün gelecekteki oyunlarına zemin hazırlamasıyla son zamanlarda giderek daha popüler hale geldi . Rol yapma oyunlarının çekiciliği genellikle oyunculara karakterlerinin yeteneklerini, güçlü yönlerini ve görünüşlerini kişiselleştirme konusunda verdikleri özgürlük derecesine odaklanır. Ancak modern RPG'ler türe daha alışılmadık bir yaklaşım sunmak için sınırları biraz zorluyor ve bunun sonucunda da gelişti. Öyle olsa bile, Spiders'ın 2019'daki kült hitinin devamı olan GreedFall 2: The Dying World , önceden belirlenmiş formülünü geliştirmeye çalışmaktansa silahlarına bağlı kalmak daha iyi olabilir.


Spiders, GreedFall 2 hakkında henüz çok fazla şey açıklamadı , bunun nedeni tam sürümün aksine sadece bu yaz erken erişime girecek olması, dolayısıyla hala geliştirme aşamasında ve bir süre daha öyle olmaya devam edecek. Bununla birlikte, kendine sadık kalması ve diğerlerinden ayrı kalması adına, gelişimi sırasında kimliğinden ve farklı DNA'sından ödün verilmemelidir. GreedFall 2'nin her şeyden daha fazla yapması gereken şey , benzersizliğini benimsemek ve hatta çok daha büyük rekabetin ortasında öne çıkmayı ve herhangi bir yer edinmeyi umuyorsa, bir satış noktası olarak onu ikiye katlamaktır.


GreedFall 2 Neden Muhtemelen Silahlarına Bağlı Kalmalı?GreedFall 2'nin Benzersizliği En Tanımlayıcı Özelliğidir


GreedFall'ın benzersiz olduğu inkar edilemez , ancak bunun temel nedeni partiye on yıl geç kalmış olmasıdır - bunda yanlış bir şey olduğu anlamına gelmez. 2019'un GreedFall'ı , BioWare'in altın çağı göz önünde bulundurularak özel olarak geliştirildi; bu dönemde Star Wars: Knights of the Old Republic geliştiricisi, rol yapma türü için ölümsüz emsaller oluşturmak üzere cesurca ileri adım atarken başarı üstüne başarı gördü. Bir bakıma GreedFall , BioWare'in 2009'daki hiti Dragon Age: Origins'in manevi halefidir . İki oyun birbirine çarpıcı bir benzerlik taşıyor ve bu da Spiders'ın BioWare'in beğenilen RPG formülüne olan takdirinden kaynaklanıyor. Tüm bunlar, GreedFall'ı modern RPG'ler çağında benzersiz kılmaya hizmet ediyor ve devamı da bu benzersizliği kucaklayacak.


GreedFall 2'nin selefinin izinden gitmesi beklenirken , modern beklentilerin baskısına yenik düşme ve süreç içinde tamamen farklı bir şeye dönüşme şansı her zaman var. Örneğin, Dragon's Dogma 2 gibi tamamen açık bir dünyayı benimsemenin ve hatta sanat tarzını günümüzün görsel standartlarına uyacak şekilde değiştirmenin cazibesine direnmek çok zor olabilir. Ancak bunu yapmak, GreedFall 2'yi selefinin olduğu benzersiz, nostaljik deneyimden ziyade "başka bir RPG'den" başka bir şey haline getirmeyerek tartışmasız bir şekilde yok edecektir. Her bakımdan GreedFall 2'nin benzersizliği onun en tanımlayıcı özelliğidir ve bu özelliğinden mahrum edilmemelidir.


GreedFall 2'nin Benzersizliği En Çok Satılan Noktadır


Bir noktada birçok modern RPG aynı görünmeye başlar. Oyun topluluğunun varsayılan beklentilerinin ne olduğuna bağlı olarak , RPG'ler kendilerini buna göre şekillendiriyor ve tüketicilerin ilgisini çekmek için farklı şekillere ve gerçek boyutlara bürünüyor. Bu, zaman zaman başarılı olabilse de, sürekli başarı elde etmek için yeterince ayırt edici olmayan bir grup benzerle piyasayı çok hızlı bir şekilde çıkmaza sokar. Bu nedenle GreedFall 2'nin benzersizliğini büyük bir satış noktası olarak kullanma fırsatı var.


GreedFall 2 , modern beklentilere boyun eğmek yerine kendisini farklı kılan şeyleri benimsemeyi seçerse , muhtemelen bundan daha iyi durumda olacaktır. Serinin bir sonraki oyunu için GreedFall dünyasında sevilecek çok fazla şey var . GreedFall 2'nin silahlarına sadık kalacağını ve başka bir benzersiz deneyim sunacağını umuyoruz .


Greedfall 2 haberleri, greedfall 2 ne zaman çıkacak, greedfall 2 türkçe yama ile çıkacak mı.


0 görüntüleme0 yorum

Commentaires