top of page

Grand Theft Auto 6 Fragmanı Saçma Yeni Bir Dönüm Noktasını Geçti

Grand Theft Auto 6'nın tanıtım fragmanı, piyasaya sürülmesinden aylar sonra başka bir etkileyici dönüm noktasına ulaştı ve muhtemelen sonuncusu olmayacak.  • Grand Theft Auto 6'nın tanıtım fragmanı rekor kırarak 175 milyon görüntülemeye ulaştı ve 24 saat içinde en çok izlenen YouTube videosu (müzik kategorisi dışında) oldu.

  • Fragmanın popülaritesi Twitter'daki 1,8 milyon beğenisiyle açıkça görülüyor ve bu da onu platform tarihindeki en çok beğenilen oyun tweeti haline getiriyor.

  • Hayranlar heyecanla fragmanı inceliyor ve oyunun güven ve ihanet temalarıyla Bonnie ve Clyde benzeri bir aşk hikayesi etrafında dönüyormuş gibi görünen dayanağı üzerine spekülasyonlar yapıyor.


Merakla beklenen Grand Theft Auto 6'nın fragmanı 175 milyon izlenme sayısına ulaştıktan sonra etkileyici bir dönüm noktasına daha ulaştı. Grand Theft Auto 6'nın tanıtımı, etkileyici özelliklerin sergilenmesi ve şık düzenlemesi sayesinde kısa sürede ikonik bir medya parçası haline geldi.


GTA fragmanının ilk sürümü o kadar popüler oldu ki birçok platformda rekorlar kırdı. Rockstar'ın, yalnızca 24 saat içinde 1,8 milyon beğeni toplayan fragmanın yaklaşan çıkışıyla ilgili tweet'i, Twitter'ın platform tarihinde en çok beğenilen oyun tweet'i oldu. Ardından, fragmanın YouTube'da yayınlanmasının ardından video, müzik kategorisi dışında söz konusu platformda 24 saat içinde en çok izlenen yükleme oldu. Fragman bu aralıkta 90 milyondan fazla YouTube görüntülemesine ulaştı. GTA 6'nın çıkışına hâlâ aylar olmasına rağmen fragmanı etkileyici miktarda görüntüleme toplamaya devam ediyor.


13 Şubat itibarıyla, GTA 6'nın tanıtım fragmanı şu anda 175 milyonun biraz üzerinde izlenme sayısına ulaştı ve hayranlar bu yüksek profilli oyunu sabırsızlıkla beklerken izlenme sayısının artmaya devam etmesi bekleniyor. Rockstar fanatikleri , GTA 6 fragmanını defalarca izledikten sonra birçok etkileyici ayrıntıyı fark ederek ödüllendirildiler . Fragmanda sergilenen düzinelerce küçük özelliğin yanı sıra video, GTA 6'nın etkileyici grafiklerini de öne çıkarıyor ve Rockstar'ın bir sonraki hikaye öncülüne dair ipuçları veriyor ve muhtemelen pek çok hayran bunu öğrenmekten heyecan duyuyor.


Grand Theft Auto 6'nın Tanıtım Fragmanı 175 Milyon Görüntülemeye Ulaştı


  • Fragmanın rekor kıran koşusunda son dönüm noktası

  • 24 saat içinde en çok izlenen YouTube videosu (müzik kategorisi dışında)

  • Twitter'ın en çok beğenilen oyun tweet'i


Rockstar, GTA 6'nın içeriğini henüz tam olarak açıklamadı ancak bu, hayranların fragmandan önemli bilgileri bir araya getirmesine engel olmadı. GTA 6'nın fragmanı, oyunun Bonnie ve Clyde benzeri bir aşk hikayesini izleyeceğini, sert görünen, aynı zamanda aşık olan hırslı suçlular gibi görünen iki ana karakterin yer alacağını açıkça öne sürüyor. Ek olarak, videonun son sahnesinde bir kahramanın diğerine ona güvenip güvenmediğini sorduğunu gösteren fragman, güven ve ihanetin ana tema haline gelebileceğini ima ediyor gibi görünüyor. GTA 6'nın hikayesi hakkında spekülasyon yapmak eğlenceli olsa da son gelişmeler, oyunun 2025 çıkış tarihi için olası bir çıkış aralığına da ışık tutuyor.Yakın tarihli bir Take-Two mali raporu, GTA 6'nın 2025'in sonlarında yayınlanacağını öne sürüyor gibi görünüyordu. Bu , genellikle Eylül veya Ekim aylarında başlatılan önceki Grand Theft Auto sürümleriyle aynı çizgide olacaktır. Bu arada hayranların ek fragmanları beklemesi gerekecek.


Bir GTA 6 hayranı, muhtemelen hayranların gelecekteki fragmanları ne zaman bekleyebileceğini temsil eden bir zaman çizelgesi oluşturdu. Bunu, halihazırda GTA 6'nın pazarlamasıyla aynı hizada olan Rockstar'ın GTA 5 ile pazarlama stratejisini inceleyerek yaptılar . Zaman çizelgesine bağlı olarak hayranlar, GTA 6'nın bir sonraki fragmanının muhtemelen yaklaşık 10 ay içinde yayınlanmasını umut edebilirler .


Comments