top of page

Grand Theft Auto 4 Fanı Çöp Yığınında Sürpriz Keşif Yaptı

Çevrimiçi bir Grand Theft Auto 4 hayranı, dışarıdaki rastgele bir çöp yığınında ilginç bir ürün bulduğunda hoş bir sürprizle karşılaşır.  • Bir Grand Theft Auto 4 hayranı, bir çöp yığınında, baş kahraman Niko Bellic ve Liberty City'ye harika bir gönderme olan özel bir gizli N1KO plakası buldu.

  • 15 yıldan daha eski olmasına rağmen GTA 4 çığır açmayı ve yüksek puan almayı sürdürüyor; özel bir hayran kitlesi hâlâ yeni ayrıntılar keşfediyor.

  • Ufukta Grand Theft Auto 6 varken hayranlar serinin bir sonraki bölümünü heyecanla bekliyor.


Çevrimiçi bir Grand Theft Auto 4 hayranı, yakın zamanda rastgele bir çöp yığınında gizlenmiş harika bir ürün parçası keşfettikten sonra büyük bir sürprizle karşılaştı. Oyuncular Grand Theft Auto 4'te hâlâ yeni ayrıntılar bulmaya devam ederken , özellikle oyun eskidikçe bu ilginç oyun dışı keşifleri bulmak çok daha nadir oluyor.


Grand Theft Auto 4 artık 15 yaşın üzerinde olduğundan , piyasaya sürüldüğü sırada ne kadar çığır açıcı olduğunu unutmak kolaydır. RAGE ve Euphoria fizik sistemiyle desteklenen oyun, teknolojide devasa bir sıçrama yaparak Grand Theft Auto'yu yeni nesle taşıdı. Özellikle daha koyu ton ve daha ağır sürüş fiziğiyle ilgili bazı şikayetler vardı, ancak sonuçta bu olağanüstü bir başarıydı. Bugüne kadar Metacritic'te tüm zamanların en yüksek puan alan üçüncü oyunu olmaya devam ediyor ve yalnızca SoulCalibur ve The Legend of Zelda: Ocarina of Time'ın önünde yer alıyor . İtibarı zamanla arttı ve göreceli yaşına rağmen son derece oynanabilirliğini korudu.


Harika keşif, Grand Theft Auto 4'ün kahramanı Niko Bellic'e gönderme yaparak, rastgele bir çöp yığınında bulunan bir "N1KO" araba plakasını göstererek Reddit'te yayınlandı . Plakada Liberty City'nin siluetinin yanı sıra Rockstar ve GTA 4 logoları da yer alıyor. Hatta altta "Amerika'nın En Kötü Yeri" yazan komik bir alıntı bile var. Neredeyse kesinlikle oyunun kendisi kadar eski olduğu göz önüne alındığında, oldukça iyi durumda, yalnızca plakanın küçük alanlarında bulunan küçük çizikler var.


Grand Theft Auto 4'ün Çöp Yığını Keşfi AçıklandıKonudaki bir oyuncu, herhangi birinin bu kadar havalı bir şeyi ilk etapta çöpe atmaya nasıl cesaret edebildiğine şaşırdı. Niko, Grand Theft Auto serisinin en iyi karakterlerinden biridir ve günümüzde de popülerliğini korumaktadır. Oyunun ve karakterin büyük bir hayranı olan doğru koleksiyoncu için bu kesinlikle bir kuruşa değecek türden bir şey.Grand Theft Auto 4'ün 2008'de piyasaya sürülmesine rağmen, özellikle her oyunun muazzam satış rakamları göz önüne alındığında, o zamandan beri seride yalnızca bir ana oyun olduğuna inanmak zor . Neyse ki yeni bir oyun için bekleyiş neredeyse sona erdi. Grand Theft Auto 6 fragmanı sık sık saçma sapan kilometre taşlarından geçiyor ve oyuncuların seriye yeni bir girişe olan iştahını vurguluyor. 2013'teki Grand Theft Auto 5'in devamı için şu anda belirlenmiş olan geçici 2025 çıkış tarihiyle , oyuncuların tüm zamanların en çok heyecanlanan oyunlarından biri hakkında yeni bilgi akışıyla karşılaşması çok uzun sürmez.


Commentaires