top of page

Granblue Fantasy: Relink - Siegfried Nasıl Oynanır (& En İyi Yapı)

Siegfried, Granblue Fantasy: Relink'te bir güç merkezidir; Bu kılavuz onun en iyi yapısını özetlemekte ve kullanabileceği en iyi becerileri ve kombinasyonları vurgulamaktadır.Granblue Fantasy: Relink'in hikâyesinin merkezinde yer alan ana kadrosu var ancak oyuncular takıma katılmak için daha fazla mürettebat arkadaşını da işe alabilirler. İster büyü kullanıcıları olsun, ister menzilli silah uzmanları olsun, ister Siegfried gibi güç santralleri olsun, bu savaşçıların birçoğu benzersiz bir şeyler sunuyor.


Siegfried oyundaki en güçlü karakterlerden biridir. O, kurtuluş yolunda büyük bir kılıca sahip güçlü bir şövalyedir. Merak edenler için bu kılavuz, Siegfried için en iyi yapıyı vurguluyor ve Granblue Fantasy: Relink oyuncularının onu nasıl kullanabileceğine dair ipuçları sağlıyor .


Granblue Fantasy'de Siegfried İçin En İyi Dövüş Stili: RelinkSiegfried'in destek ekibi üyesi olarak tank değerleri olsa da, savaşta saldırgan olarak güçlü yönlerini kullanmak daha iyidir. Siegfried'in Ustalık Ağacı, oyuncuların sersemletme ve saldırı gücü özelliklerinin kilidini açıp güçlendirebilecekleri birçok yuvaya sahiptir. Siegfried'i grup lideri bir dövüşçü olarak kullanmak için aşağıdaki becerileri kullanın:


Beceri Adı

Tanım

Kıyafetler

PlayStation'daki Kare düğmesini kullanarak bir komboya zincirlenebilen çoklu eğik çizgi saldırısı. Uwe ayrıca Siegfried'e Stout Heart'ı kullanır , bu da onun zincirleme saldırılarının hasar alırken kesintiye uğrayamayacağı anlamına gelir.

Nelah Nav

Yerde ilerleyen, uzun menzilli sersemletici bir saldırı.

Bastır

Düşmanın savunmasını %20 düşüren orta menzilli bir şok dalgası saldırısı .

Dünün Gölgesi

Siegfried'in silahını hazırladığı ve düşmanlarına yıkıcı bir sıçrayarak saldırı düzenlediği bir savuşturma saldırısı .

Siegfried'in En İyi Kombinasyonları


Siegfried'i savaşta kontrol ederken zamanlama her şeydir . Her saldırıda Kare düğmesinin mükemmel zamanlaması, saldırı gücünü artıracaktır.


  • Kare, ardından kılıç düşmanın üzerine düştüğünde Kare, Kare, Kare ve Kare'yi mükemmel şekilde zamanlayın .

  • Kare, ardından kılıç düşmanın üzerine düştüğünde Kare, Kare, Kare, Kare ve Üçgen'i mükemmel şekilde zamanlayın .

  • Düşmana Uwe ile vurun , ardından saldırıyı Kare, Kare, Kare, Kare ve Üçgen ile mükemmel zamanlanmış vuruşlara zincirleyin.


Granblue Fantasy'de Siegfried'e Donatılacak En İyi Mühürler: RelinkParti, savaşta istatistiklerini ve özelliklerini artırmak için Mühürleri donatabilir . Granblue Fantasy: Relink'te Siegfried'in dövüş potansiyelini en üst düzeye çıkarmak isteyenler onu aşağıda listelenen Mühürlerle donatmalıdır.


Mühür Adı

Tanım

Sersemletme Gücü

Siegfried'in rakiplerini sersemletme şansını artırın

Faydalanmak

Zayıf nokta hasarı artar. Siegfried oyun sonrası silahı Windhose'un kilidini açtığında bu daha etkili hale gelecektir. Rüzgar hortumu aynı zamanda Zayıf nokta hasarını da artırır.

Boşaltmak

Her saldırıda Siegfried'i iyileştiren bir Mühür.

Saldırı Gücü

Siegfried'in saldırı gücünü artırır.

Mükemmel zamanlama, doğru beceriler ve en iyi işaretlerle Siegfried , Granblue Fantasy: Relink'te hayati bir müttefik olabilir ve oyuncular onu ister çevrimiçi ister çevrimdışı görevlerde kullansın, çok daha iyi bir parti lideri olabilir.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page