top of page

Granblue Fantasy'de Griffin Tüyü Nerede Bulunur

Granblue Fantasy: Relink'te Mühür ve silah işçiliği için en önemli öğelerden biri, bir boss'u yenerek bulabileceğiniz Griffin Tüyüdür.Granblue Fantasy: Relink'te Griffin Feather kullanılarak farklı silah yükseltmeleri ve Mühürler oluşturulmalıdır , ancak bu öğeyi yalnızca zorlu bir boss'u yendikten sonra bulabilirsiniz. Bu boss dövüşüne bağlı bir görevi tamamladığınızda otomatik olarak bu önemli materyali ödül olarak alacaksınız. Görevi birden fazla kez yenmek size istediğiniz kadar Griffin Tüyü yetiştirme şansı verecektir.


Merakla beklenen bu 2024 RPG , Granblue Fantasy: Relink'in hikayesinin her bölümünü tanımlayan görkemli boss dövüşlerine ayrılmış görevlere sahip . Bölüm 6'dan itibaren maceralara atılırken mürettebat üyelerinizin PWR statüsünün en az 1.400 olması gerekir . Oyunun bu bölümü Griffin Feather'ın bulunabileceği yerdir, ancak karakterlerin seviyesini yükseltmek için yan görevleri tamamlamak veya eski görevleri tekrar oynamak isteyebilirsiniz.


Granblue Fantasy'de Griffin Tüyleri Nasıl Elde Edilir: Yeniden BağlantıGranblue Fantasy: Relink'in 6. Bölümünde yer alan "Orman Uçanlarını Sadece Sen Engelleyebilirsin" adlı görev, Griffin Tüylerini alabileceğiniz ana yerdir. 5. Bölümü tamamladığınızda, Folca şehrine hızlı bir şekilde gidip gelmek için Seedhollow bölgesinin kilidini açarsınız. Bu görev bu konumda gerçekleşiyor ve sizden oradaki birincil patronu, korkunç bir uçan Griffin düşmanı yenmenizi istiyor.


Görevi üstlenmek, Granblue Fantasy: Relink'te , çeşitli saldırılarla zorlu bir rakip olabilen Griffin ile doğrudan bir savaşa ışınlanacak. Mürettebatınızı, havada uçarken Griffin'e saldırabilecek uzun menzilli hasar verenlerle birleştirin. Bossun sağlığının yarısını almak onun orman zeminine düşmesine neden olacak ve size yenilene kadar yerde savaşma fırsatı verecektir.


Boss dövüşünü bitirmek size otomatik olarak bir Griffin Tüyü kazandıracaktır , ancak görevi tekrar oynamak daha da fazla kazanmanıza olanak sağlayabilir. Granblue Fantasy: Relink'te tüyler Düşen Öğeler olarak kabul edilir ; bu da bunların yalnızca Griffin gibi mağlup edilmiş düşmanlardan geldiği anlamına gelir. Patronun numaralarını öğrenmek ve onları defalarca alt etmek, çok sayıda Tüy yetiştirmenin harika bir yoludur.


Bir mürettebat üyesinin istatistiklerini geliştirmek için Tüylerinizi Demirci satıcısına götürün veya en güçlü takım arkadaşlarınız için yeni silahlar ve Mühürler hazırlayın. Granblue Fantasy: Relink'te Griffin Feathers'ı bulduktan sonra en iyi karakterlerinizi yükseltirseniz gelecekte üstleneceğiniz görevlere yaklaşmak çok daha kolay olur .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page