top of page

Gizemli Pokemon GO Glitch, Oyunculara Yayınlanmamış Bir Öğe Veriyor

Yeni bir Pokemon GO hatası, oyunculara henüz piyasaya sürülmemiş bir öğe veriyor ve eğitmenler bunun ne olduğunu bulmaya çalışıyor.  • Pokemon GO oyuncuları, bir aksaklık nedeniyle oyunda ortaya çıkan gizemli yeni bir eşya hakkında konuşuyor.

  • Niantic, oynanışı taze ve ilgi çekici kılmak için Master Ball gibi heyecan verici yeni öğeler eklemesiyle tanınıyor.

  • Eğitmenler, yeni bir veri madeninin saha araştırma görevlerini artırabileceğini öne sürdüğü gizemli öğenin amacı hakkında spekülasyon yapıyor.


Bazı Pokemon GO oyuncularına bir aksaklık nedeniyle henüz oyunda bulunmayan bir öğe verildi ve oyun topluluğu bunun ne olabileceğini merak ediyor. Pokemon GO'da oyunculara yumurtadan çıkma, evrimleşme, Pokemon'u yakalama ve onunla savaşma gibi görevlerde yardımcı olan çeşitli öğeler bulunur. Bu öğelerin çoğu PokeStop'ları döndürerek veya Spor Salonlarında elde edilir, ancak seviye atlamak veya Baskın Savaşları kazanmak, bunları elde etmenin diğer yollarıdır.


Pokemon GO, Pokemon'u yakalamak için Poke Topları, GO Takımı Roket Liderlerini ve Giovanni'yi bulmak için Roket Radarları veya vahşi Pokemon'u çekmek için Yem Modülleri gibi oyun için önemli olan çeşitli öğelere sahiptir. Ancak Niantic, ister mevcut öğelerde yapılan değişikliklerle ister Pokemon GO'da Master Ball'un piyasaya sürülmesi gibi yeni öğelerin eklenmesiyle olsun, oyunu heyecan verici tutmak için aktif olarak çalışıyor . Oyunun aktif gelişimi nedeniyle, bazı oyuncular tarafından bulunan potansiyel yeni bir öğede olduğu gibi, Pokemon GO'da içerik bazen beklenenden daha erken ortaya çıkıyor.


Reddit kullanıcısı McLovin1019, Pokemon GO'daki bir aksaklık nedeniyle henüz piyasaya sürülmemiş bir ürün aldı . Oyuncu, turuncu etiketli bir öğenin ve dürbün görselinin ekran görüntüsünü paylaştı ancak bu öğenin kullanımını gösteren herhangi bir ad veya açıklama yok. Yorumlarda, diğer Redditçiler öğeyi Pokemon GO oynarken gördüklerini bildirdiler , ancak öğeyi almak için aksaklığı kopyalamanın bir yolu olup olmadığı bilinmiyor. OP'nin yanı sıra YouTuber PkmnMasterShubh da gizemli nesneyi alıp kısa bir videoyla gösterenlerden biriydi.


Pokemon GO Oyuncuları Yayınlanmayan Öğeyi Merak Ediyor


Gizemli eşyanın ortaya çıkmasıyla birlikte Pokemon GO eğitmenlerinin oyundaki amacının ne olabileceğini merak etmeleri uzun sürmedi . Reddit gönderisindeki bir yorumda, birkaç hafta önce veri madenciliği yapıldığı ve adının "'kaset' veya benzeri bir şey olduğu" belirtildi. Pokemon GO oyuncularının sahip olabileceği saha araştırma görevlerinin sayısını artırmanın bir yolu olabileceğini öne sürerek dürbün görselini öne çıkarıyorlar .İlginç bir şekilde bu, Pokemon GO oyuncularının lansmandan önce bir şeye sahip olduğu ilk sefer değil . Geçtiğimiz yıl Kyurem Black and White , PvP oynayan eğitmenlere ödül olarak Pokemon GO'da boy göstermişti. "Kaset" öğesinin Pokemon GO'daki işlevi henüz bilinmiyor, hatta ücretli araştırma alma gibi bir eylemin animasyonu olup olmadığı da bilinmiyor. Niantic şu ana kadar bu potansiyel sızıntı hakkında yorumda bulunmadı.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page