top of page

Genshin Impact Sızıntısı Arlecchino ve Clorinde Kit Detaylarını Ortaya Çıkardı

Yeni bir Genshin Impact sızıntısı, önümüzdeki aylarda kadroya katılması beklenen iki karakter Arlecchino ve Clorinde hakkında daha fazla ayrıntı veriyor.  • Genshin Impact sızıntısı, heyecan verici oyun tarzları ve yeteneklere sahip yeni karakterler Arlecchino ve Clorinde'yi ortaya çıkarıyor.

  • Clorinde, Elemental Skill ve Constellation'ların Aşırı Yük reaksiyonunun ötesinde oynanışı geliştiren "Cyno 2.0" olarak tanımlandı.

  • Arlecchino, Pyro yeteneklerini getiriyor ancak gelecekte farklı unsurları kontrol etme potansiyeliyle hayranlarını şaşırtabilir.


Yeni bir Genshin Impact sızıntısı, gelecek iki karakter Arlecchino ve Clorinde hakkında daha fazla ayrıntıyı ortaya çıkardı. Fontaine bölgesi geldiğinden beri HoYoverse, sonraki güncellemelerinin her birinde en az iki karakter tanıtıyor. Bunun tek istisnası, yalnızca yeni bir oynanabilir birim olan Geo kullanıcısı Chiori'yi ekleyecek olan 4.5 sürümü olacak.


Arlecchino ve Clorinde, resmi hikayede yer almalarından bu yana Genshin Impact hayran kitlesinin en popüler karakterlerinden ikisi haline geldi. Şu ana kadar Fontaine arkının ana düşmanı olan Arlecchino'nun oynanabilir kadroya katılmasını isteyen pek çok hayranın olması anlaşılır bir şey.


Genshin Impact Leaks alt dizinindeki yeni bir gönderi, önümüzdeki aylarda kadroya katılması beklenen iki karakter olan Arlecchino ve Clorinde hakkında daha fazla ayrıntıyı ortaya çıkardı. İlgili unsurlarla ilgili olarak, oyun içi görünümleri Arlecchino'nun bir Pyro kullanıcısı olduğunu, Clorinde'nin ise Electro Vision'a sahip olduğunu doğruladı. Sızıntıda sağlanan tüm bilgilerin özeti şöyle:


  • Clorinde "Cyno 2.0" olarak tanımlanıyor ancak çok daha güçlü.

  • Cyno ile karşılaştırıldığında Clorinde'nin Elemental Yeteneği çok daha faydalı olacaktır.

  • Clorinde's Constellation'ların getirileri yüksek olacak ve bunların seviyelendirilmesi bu karakterin Aşırı Yük reaksiyonunun dışında çalışmasına olanak tanıyacak.

  • Arlecchino, Element Patlamasına bağımlı olmayacak.

  • Chevreuse her iki karakterin de sınırlı pankartlarında yer alacak.Genshin Arlecchino ve Clorinde Oyun Stillerini Etkiledi


Clorinde'nin Cyno 2.0 olarak tanımlanması, muhtemelen ana DPS rolüne en uygun olacağı anlamına geliyor. Bu, Element Patlamasının, diğer saldırılarının hasar potansiyelini artıran özel bir duruma girmesine izin verebileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, benzer oyun tarzına sahip diğer karakterlerle karşılaştırıldığında, Clorinde çok daha esnek bir Genshin Impact karakteri gibi görünüyor , çünkü sızıntı onun kitini daha "AFK tabanlı" olarak tanımladı, bu da onun destek için uygun olabileceği anlamına geliyor rol.


Arlecchino bir Pyro kullanıcısı olarak tanıtılmış olsa da bazı hayranlar hâlâ onun farklı bir unsuru kontrol etme yeteneğine sahip olabileceğini düşünüyor. Genshin Impact'in Sumeru yayındaki ana düşmanlardan biri olan ve artık Wanderer olarak bilinen Scaramouche, Anemo Vision'ı almadan önce bir Electro kullanıcısıydı.


Kesin çıkış tarihleri ​​hakkında henüz resmi bir bilgi olmasa da sızıntıda ikisinin oyunun aynı versiyonunda görünmeyeceği belirtiliyor. HoYoverse genellikle sonraki Sınırlı Karakter Afişlerinde iki popüler Genshin Impact karakterini öne çıkarmaktan kaçındığı için bu mantıklıdır .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

留言


bottom of page