top of page

Genshin Impact Kumlarla Mücadele Görev Rehberi (Demir ve Taş Kırma Başarısı)

Genshin Impact'teki Breaking Iron and Stone başarısı, oyuncular The Dealing Sands görevini tamamladıktan sonra verilir.Adından da anlaşılacağı gibi Hazine İstifçileri, Genshin Impact'te , süreçten biraz Mora kazanacakları sürece antik kalıntıları ve eserleri yok etmekte tereddüt etmeyen bir grup dolandırıcıdır . Oyunda, oyuncular genellikle onları harabelerdeki yerleri incelerken veya sadece Hazine İstifçileri kamplarında takılırken, çoğu zaman Fatui veya Vagrants gibi daha kötü müttefiklerle görürlerdi.


Şüpheli doğaları ve niyetleri göz önüne alındığında, farklı Hazine İstifçisi gruplarının birbirleriyle kavga ettiğini görmek de sürpriz değil ve Genshin Impact'teki The Dealing Sands görevinde de olan buydu . Görev kısa ve basittir, ancak onu tetiklemek herhangi bir istem gerektirmez.


Genshin Impact'te Dealing Sands GöreviGenshin Impact'te The Dealing Sands görevini tetiklemek için Mingyuan Dağı'nın güneyindeki Işınlanma Yol Noktasının batısındaki noktaya gidin. Bir süre süzüldükten sonra oyuncular bazı Hazine İstifçilerinin birbirleriyle savaştığını görecekler. Kırmızı sağlık çubuğuna sahip düşmanları yenmeye yardım ettiğinizde Dealing Sands görevi otomatik olarak tetiklenecektir.


Düşmanlar yenildiğinde Iron Dou'er, Gezginleri sohbet için bir kenara çekecek. Grubunun bir Fontainian klanıyla anlaşma yaptığını ancak tuzağa düştüğünü ve Fontainian halkının onları arkadan bıçakladığını söylüyor. Ancak yabancının gerçek yüzünü biraz erken göstermesi, patronu Büyük Peynir ile Fontainian'ın patronu arasındaki buluşmanın da bir hile olacağını ima eder ve yine de patronunun pusuya düşürülmesini bekler.


Iron Dou'er, Mora'ya ve oyuncuların yardım etmeyi seçmeleri halinde büyük bir ziyafet sözü verdi, bu yüzden şimdi sahile gitme ve özellikle Paimon için o tatlı yemeği yeme zamanı .Şimdi küçük limana doğru süzülün ve Johnnie ile Iron Ming'in buluşmasını bulun. Elbette beklendiği gibi Pinky Kulübü'nden Pinky sonuçta toplantının onurunu zedelemeyi planlıyordu. Destek çağrısı yapıyor ve artık oyuncular Genshin Impact'te bir grup Fontainian Hazine İstifçisiyle savaşmak zorunda kalıyor .


Kötü klanı yendikten sonra Iron Ming, Gezginlere teşekkür eder ve ekibine kahramanı suya atmasını emreder. Demir ve Tuz çetesinin patronu, oyuncuların yasa dışı bir işleme tanık olmaları durumunda ölümle susturulmaları gerektiğine inanıyor. Tabii ki kahraman bunu kabul etmiyor ama işte o zaman olay örgüsü ortaya çıkıyor; Iron Dou'er ve Iron Chuan'er görünüşe göre suçlu değiller, daha ziyade kılık değiştirmiş Genshin Impact Millelith .


Sayıca üstün olmasına rağmen Iron Ming savaşmadan pes etmeyi reddediyor, bu yüzden Genshin Impact'teki The Dealing Sands görevini tamamlamak için bir kez daha savaşmalısınız . Sonunda, tüm heyecan sona erdikten sonra görev tamamlanır ve Gezginler, beş Primogem değerindeki Kırma Demir ve Taş başarısını elde eder.
İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page