top of page

Genshin Impact Grafiği Sürüm 4.8 İçin Beş Yıldızlı Bekleme Listesini Gösteriyor

Genshin Impact çizelgesi, uzun süredir tekrarlarını bekleyen beş yıldızlı karakterleri gösterir. Her Genshin Impact güncellemesinde, en az iki beş yıldızlı birim birkaç hafta süren tekrar afişlerini alır. Bu afişler, yeni karakterlerin ilk çıkış afişlerinin yanında görünür ve oyuncuların takımlarını genişletmelerine olanak tanır. Bunlar, çift birimler kazanmanın ve Takımyıldızları açmanın harika bir yoludur.

Genshin Impact oyuncuları halihazırda sahip oldukları bir karakterin kopyasını aldıklarında , Takımyıldızlarını açmak için harcayabilirler. Birçok birim bu güçlendirmelerden faydalanarak becerilerini geliştiren yeni etkiler kazanır. Örneğin, en yeni beş yıldızlı karakterlerden biri olan Arlecchino, Takımyıldızları etkinleştirildiğinde becerileri için hasar ve seviye bonusları alır.


RapidFresh'in Reddit'te paylaştığı yeni bir Genshin Impact tablosu , kendi tekrarlarını almadan en uzun süre kalan beş yıldızlı karakterleri gösteriyor. Shenhe'nin 12 güncelleme önce bir afişte mevcut olduğu, Ganyu'nun ise son tekrarını geçen yıl 3.6 sürümünde aldığı ortaya çıktı. Son tekrarlarından bu yana HoYoverse, Honkai: Star Rail ve Zenless Zone Zero olmak üzere iki yeni gacha oyunu yayınladı . Tablo ayrıca Genshin Impact'in Kokomi'sinin dokuz ardışık güncelleme boyunca ortalıkta olmadığını ortaya koyuyor. Dikkat edilmesi gereken bir nokta, bu beş yıldızlı karakterlerin 4.8 sürümünde muhtemelen mevcut olmayacak olmasıdır.

Genshin Impact Sürüm 4.8 Bekleme Listesi


  • Shenhe (12 güncelleme)

  • Ganyu (11 güncelleme)

  • Kokomi (9 güncelleme)

  • Tartaglia (8 güncelleme)

  • Zhongli (8 güncelleme)

  • Hu Tao (7 güncelleme)

  • Wriothesley (7 güncelleme)

  • Venti (7 güncelleme)

  • Cyno (6 güncelleme)

  • Kamisato Ayato (6 güncelleme)

Grafiğe göre, Genshin Impact'in Tartaglia ve Zhongli'si aylardır bir afişte yer almıyor. Öte yandan Wriothesley ve Hu Tao'nun yedi güncelleme boyunca tekrarı yok. Erken sızıntılar doğruysa, bu karakterlerden bazıları Ağustos sonlarında yayınlanacak olan 5.0 sürümünde bir tekrar afişinde yer alacak.

Aylardır tekrar yayınlanmayan beş yıldızlı Genshin Impact karakterleri arasında Venti, Kamisato Ayato, Cyno, Kamisato Ayaka, Raiden Shogun ve Yoimiya yer alıyor. Ne yazık ki, muhtemelen bir sonraki iki versiyonda görünmeyecekler.

Reddit'teki birçok Genshin Impact oyuncusu, aylardır ortalarda görünmedikleri için Shenhe ve Ganyu'nun tekrar oynanmasını hak ettiğini iddia etti. Bazıları Chronicled Wish afişinin bu tekrar oynanma sorununu çözmesi gerektiğini ancak başarısız olduğunu belirtti. Garip bir şekilde, geçen yıl Genshin Impact oynamaya başlayanlar henüz en üst düzey karakterleri elde etme şansına sahip olmadı.

Tekrarlardan bahsetmişken, Genshin Impact'in 4.8 sürümü Navia, Nilou ve Yelan'a kendi tekrar afişlerini verecek. En yeni beş yıldızlı karakter Emilie, 4.8'in ikinci aşamasında oynanabilir çıkışını yapacak. Programa göre, yaklaşan güncelleme 17 Temmuz'da gelecek.

2 görüntüleme0 yorum

Commenti


bottom of page