top of page

Genshin Impact, 5 Yıldızlı Silahlarda Büyük Bir Değişiklik Yapıyor Olabilir

Yakın zamanda gerçekleşen bir Genshin Impact sızıntısı, HoYoverse'ın belirli 5 Yıldızlı silahlara yönelik planları olduğunu ve bunların oyunun gacha sistemine nasıl uyum sağlayacağını güçlü bir şekilde ortaya koyuyor.Genshin Impact, oyun içi mağazaya 5 Yıldızlı silahlar ekliyor olabilir, çünkü son zamanlarda yapılan bir sızıntı, oyuncuların 5 Yıldızlı silahları doğrudan bir hediye paketinin parçası olarak satın alabileceklerini gösteriyor. Meyvesini vermemiş olsa bile, Çin'deki son yasa teklifinin Genshin Impact topluluğunun HoYoverse'ın oyunun gacha sisteminde herhangi bir değişiklik yapıp yapmayacağını merak etmesine neden olduğu bir sır değil. Belirli sayıda çekmeden sonra Genshin Impact'te sınırlı 5 Yıldızlı karakterleri garanti etmenin bir yolu olsa da


Genshin Impact oyuncuları uzun zamandır HoYoverse'ın oyun içi mağazayı genişletmesini umuyordu çünkü Starglitter'ı takas ederek yalnızca bir avuç 4 Yıldızlı karakter satın alınabiliyordu. Aylık rotasyon, Genshin Impact'te iki adet 4 Yıldızlı karakter içerir ve altı aylık bir döngüye sahiptir. Hayranların Lisa, Kaeya ve Amber için takımyıldızları edinmesine olanak tanısa da Genshin Impact topluluğu daha fazla seçeneğe sahip olmanın zarar vermeyeceğini düşünüyor.


Genshin Impact, Mağazaya Paket Olarak 5 Yıldızlı Silahlar Ekleyebilir


Sızıntı yapanların Natlan hakkında bilgi almayı başardığı göz önüne alındığında, Fontaine'in geri kalan güncellemeleri için baraj kapakları açıldı. Genshin Impact Leaks alt dizisinde sıklıkla paylaşılan güvenilir bir kaynak olan Küçük Teyvat, Genshin Impact'in 5 Yıldızlı silahlar içeren yeni bir "hediye paketi" ekleyeceğini açıkladı . Bu mekanizmanın kesin ayrıntıları bilinmemekle birlikte etiketi, Welkin Moon aboneliği ve Maceracı Paketleri ile aynı sekmeden satın alınabileceğini ima ediyor ve orijinal gönderi buradan görüntülenebilir .HoYoverse yeni hediye paketini uygulamaya devam ederse Beacon of the Reed Sea, Hunter's Path veya Jade Cutter gibi silahları yeniden elde edilebilir hale getirmek için mükemmel bir fırsat olabilir. Yakın gelecekte potansiyel olarak üçüncü bir karakter banner'ının geleceğine dair söylentiler varken, geliştiricilerin Genshin Impact'in para kazanma özelliğinde değişiklik yapmayı düşündükleri açık . Sürüm 4.4 , Genshin Impact'e Gaming ve Xianyun'u ekleyerek toplam karakter sayısını 83'e çıkaracak. Sürekli büyüyen karakter ve silah listesiyle, Genshin Impact'teki mevcut gacha modeli, bazı hayranların yapmak zorunda kaldığı gibi, sınırlarını zorluyor. en sevdikleri 5 Yıldızı almak için bir yıldan fazla bekleyebilirler.

Sonuçta, HoYoverse'ın 5 Yıldızlı silahları Genshin Impact'in oyun içi mağazasına uygulayıp uygulaymayacağı ve ne zaman uygulayacağı henüz bilinmiyor . Genshin Impact'in 4.4 Versiyonu , Lantern Rite'a odaklanacak ve oyuncuların kendi seçtikleri ücretsiz bir Liyue 4 Yıldızlı karakterini seçmelerine olanak tanıyacak. Herhangi bir değişikliğin gerçekleşebileceği en erken dönem, Chiori'nin Albedo'nun tekrar gösterimiyle birlikte ilk kez sahneye çıkacağı Sürüm 4.5'te olabilir.
Comments


bottom of page