top of page

Gamer, Elden Ring'i Anime Dünyasına Getiriyor

YouTuber Steins Alter, yaklaşan ortak hayran projesi Elden Ring'in anime uyarlaması için bir ön izleme yayınladı . Herkesin en sevdiği öfke uyandıran boss'ları içeren Lands Between'in mitolojisi, büyük bir yürek ve özenle 2D'ye çevrilmiş gibi görünüyor.

Shadow of the Erdtree DLC'sinin yayınlanmasının hemen ardından , ödüllü FromSoftware oyununa olan ilgi henüz dinmedi. Oyunun kötü şöhretli zorluğundan George RR Martin'in olası bir canlı aksiyon uyarlaması hakkındaki belirsiz açıklamalarına kadar, oyunun hayranlarından biri popüler oyunu en sevdiği ortam olan animeye dönüştürmeyi seçti ve ilerlemesini X'te paylaştı .Nisan ayında Steins Alter Channel'a yüklenen bir videoda, projeyi oyunun sinematik doğasını hayata geçirme girişimi olarak açıkladı; kendi sözleriyle, "Neden bunun için bir anime yapıp dövüşlerin ne kadar iğrenç olabileceğini göstermiyorsunuz?" Ve dövüşler iğrenç, çünkü bazı sıkı hayranlar oyunun en zor boss'larını yenmek için gerçekten John Wick seviyesinde saldırı ve el becerisi sergilediler .

50 saniyelik fragman, Maliketh, Kara Bıçak'ın gerçekten vahşi bir yorumuyla başlıyor, ardından Mohg'un Miquella'nın Yumurtası'nın önüne inişini ve oyunun son boss'u Malenia'nın bazı çekimlerini vurguluyor. Ayrıca, Messmer, the Impaler'ın son anlarda görünmesiyle Shadow of the Erdtree içeriği de alabiliriz. Radhan ayrıca, sanatçı Vita tarafından daha önce tamamlanan ve Malenia ile Yıldızların Fatihi arasındaki savaşı tasvir eden illüstrasyonları sergileyen Steins Alter'ın biraz ekran süresi alacak.


Elden Ring'in Resmi Uyarlaması Olacak mı?

Tam anime toplamda 5 dakika sürecek ve fragmandan anlaşıldığı kadarıyla detaylı çizimler ve akıcı animasyonlarla dolu yüksek kaliteli bir uyarlama gibi görünüyor. Proje tamamen seslendirilmiş ve bu sonbaharda yayınlanması planlanıyor. Şu anda Steins Alter Productions, hayran iş birliğini tamamlamak isteyenleri Patreon'larına kaydolmaya teşvik ediyor.

Bu konuda jüriler kararsız. George RR Martin yakın zamanda blogunda sinematik bir uyarlamaya dair biraz gizemli bir gönderme yaparak şöyle yazdı: "Ah, ve ELDEN RING'e dayanan bir uzun metrajlı film veya televizyon dizisi hakkında duymuş olabileceğiniz söylentiler hakkında ... Söyleyecek hiçbir şeyim yok. Tek bir kelime, hayır, hiçbir şey bilmiyorum, benden tek bir ses bile duymadınız, anne anne anne. Ne söylentisi?". Oyunun dünya inşasında yer alan Martin hiçbir şeyi ağzından kaçırmıyor... henüz. Daha fazla Elden Ring içeriği için açsanız (YouTube'daki bol miktarda bilgi videosu dışında), manga yayıncısı Kadokawa iki edebi uyarlamanın piyasaya sürüldüğünü duyurdu, tam renkli web çizgi romanı Elden Ring Become Lord ve neşeli seri manga Elden Ring: A Tale of Distant Space . Hayranlar ayrıca Shadow of the Erdtree DLC'sine atlayıp oyuncuların hâlâ keşfetmeye çalıştığı birçok sırrı keşfedebilir ve Gölgeler Diyarı'na yolculuğun mantıksız derecede zor olup olmadığına kendileri karar verebilirler.

2 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page