top of page

Görünüşe göre Xbox Game Pass Bu Ay Daha da İyi Olacak

Bazı sızıntılar, Şubat ayında Xbox Game Pass kataloğuna büyük bir oyunun ekleneceğini ve bunun abonelik hizmetine ciddi bir değer katacağını gösteriyor.  • Xbox Game Pass aboneleri, sevilen bir yeniden yapım oyununu hiçbir ek ücret ödemeden oynama fırsatına sahip olacak.

  • Bu oyunun eklenmesi, özellikle Ocak ayında prequel'in eklenmesinden bu yana abonelik hizmetine değer katıyor.

  • Aboneler, tek bir Xbox Game Pass aboneliğiyle iki oyun arasındaki anlatım bağlantısını deneyimleyebilecek.


Abonelik hizmeti Xbox Game Pass'in Şubat ayında yeni ve oldukça popüler bir oyunun gelişiyle çok daha iyi hale gelmesi bekleniyor. Hizmetin kataloğuna her ay yeni oyunlar eklenerek üyelerin hiçbir ek ücret ödemeden yüzlerce oyunu indirip oynamasına olanak sağlanıyor. Xbox Game Pass'in ilk gün sürümleri ilgi odağı olsa da, eklenen birkaç eski oyun da var ve oyunculara bunları ilk kez deneme veya daha önce oynamış olanlar için bu dünyayı yeniden ziyaret etme şansı sunuyor .


Billbil-kun olarak bilinen sızıntının Dealabs'ta ( Eurogamer aracılığıyla ) paylaştığı bazı bilgilere göre , Şubat ayında Xbox Game Pass'e eklenen oyunlardan biri de Resident Evil 3 Remake . Capcom tarafından ilk olarak 2020'de piyasaya sürülen oyun, Jill Valentine'in kıyamet sonrası Raccoon City'de ve Nemesis olarak bilinen ölümsüz biyolojik silahın dayattığı sürekli mevcut avda hayatta kalmaya çalışmasının etrafında dönen klasik 1999 oyununun hikayesini yeniden anlatıyor.


Şubat 2024'ün Tüm Xbox Game Pass OyunlarıŞubat ayında Xbox Game Pass için çeşitli oyunlar çıkacak. Madden NFL 24 gibi spor oyunlarından Anuchard gibi bağımsız oyunlara ve çok övülen Resident Evil 3 Remake'e kadar her şeyin bu hizmet için onaylandığı doğrulandı. Galactic Civilizations III ve Opus: Echo of Starsong 15 Şubat'ta platformdan çıkacak. Aşağıdaki oyunlar Şubat 2024'te Xbox Game Pass için onaylandı:


Oyun başlığı

Yayın tarihi

Platformlar

Anuchard

Şu an müsait

Konsol, PC, Bulut

Tren Sim Dünyası 4

7 Şubat

Konsol, PC, Bulut

Madden NFL 24

8 Şubat

Konsol, PC, Bulut

Ölümcül Deney 3

13 Şubat

Konsol, PC, Bulut

Biraz Sola

14 Şubat

Konsol, PC, Bulut

Kan Lekeli: Gecenin Ritüeli

14 Şubat

Konsol, PC, Bulut

PlateUp

15 Şubat

Konsol, PC, Bulut

Grace'e Dönüş

20 Şubat

Konsol, PC, Bulut

Resident Evil 3, Xbox Game Pass'e Büyük Değer Katıyor


Dedikodulara göre Resident Evil 3 Remake'in kataloğa eklenmesi, abonelik hizmetine büyük değer katıyor. Yaklaşık dört yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen AAA oyunu hala iyi değerlendiriliyor ve fiyatında çok fazla dalgalanma olmadı. Aboneler artık oyunu aylık abonelik ücretleri dışında herhangi bir ekstra ücret ödemeden oynayabilecekler . Resident Evil 2 Remake'in Ocak ayında Xbox Game Pass kataloğuna eklendiğini düşünürsek bu eklentinin değeri daha da artıyor .


Temel olarak bu, oyuncuların iki oyunun hikayelerini, anlatı açısından olması gerektiği gibi arka arkaya deneyimlemelerine olanak tanır. Resident Evil 2 Remake ve Resident Evil 3 Remake olayları arasında doğrudan bir bağlantı var , böylece Jill Valentine'ın macerasının Claire Redfield ve Leon S. Kennedy liderliğindeki ortak hayatta kalma hikayesiyle tek bir Xbox Game Pass aboneliğiyle nasıl örtüştüğünü görebilmek oyuncuların Raccoon City'de gerçekleşen olaylara alışmalarına yardımcı olabilir.


Sızıntının bahsettiği diğer iki oyun ise PlateUp! mutfak roguelite oyunu olan Madden NFL 24 ve spor serisine EA Play kataloğu aracılığıyla eklenecek yeni bir giriş olan Madden NFL 24. Hizmet genellikle ayın sonuna doğru ikinci bir parti aldığından, bu sızıntılar Şubat ayında eklenen ilk oyun grubuyla ilgili olabilir. Kataloğa gelecekte yapılacak eklemeler ne olursa olsun, Şubat ayındaki Xbox Game Pass şimdiden iyi görünüyor.

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page