top of page

Futurama 12. Sezon, Hulu Prömiyerinden Önce Yeni Fragman ve Poster Aldı

Futurama'nın dönüşüne dair yeni bir bakış ortaya çıktı. 12. sezon, dizinin Hulu'ya dönüşünü tanıtan resmi bir posterle birlikte yepyeni bir fragman aldı.


29 Temmuz'da geri dönmesi planlanan Futurama , IGN tarafından yayınlanan yeni bir 12. Sezon fragmanına sahipti . On bölümden oluşacak olan yaklaşan sezondan yeni görüntüler ortaya koyuyor. Bu, Hulu'nun daha önce Temmuz 2023'te yayınlanan 11. Sezon için Futurama'yı yeniden canlandırmasının ardından geldi . 12. Sezondan haftalar önce, hayranlar aşağıdaki yeni fragmanı ve posteri inceleyerek gizlice bir göz atabilirler.

Futurama'nın 12. Sezonu için bir açıklama şöyle: "Güneşin etrafındaki bu yörüngede, zaman zaman kahraman olan mürettebatımız, ölümüne doğum günü partisi oyunları, Bender'ın atalarından kalma robot köyünün sırları, yapay zeka arkadaşları (ve düşmanları), inanılmaz derecede sevimli fasulye torbaları ve kahve olarak bilinen bilinç değiştirici maddenin ardındaki gerçek 5 milyon yıllık hikayeyi içeren akıl almaz maceralara atılıyor. Ve tabii ki, Fry ve Leela'nın kader dolu, zamanla çarpıtılmış aşkının bir sonraki bölümü."


Aynı seslendirme kadrosu üyeleri yeni sezon için geri döndü. Bunlar arasında Billy West (Philip J. Fry, Profesör Farnsworth, Dr. Zoidberg), John DiMaggio ( Bender ), Katey Sagal (Leela), Lauren Tom (Amy Wong), Phil LaMarr (Hermes), Tress MacNeille, Maurice LaMarche ve David Herman yer alıyor.

Futurama Hulu'nun izniyle geri dönüyor

"Bizim ve hayranlar için diziyi geri getirmenin heyecanını yenmek zor, ancak 20th ve Hulu ile ortaklık olağanüstü," dizinin yapımcılarından biri olan Claudia daha önce ComicBook.com'a dizinin Hulu'ya dönüşü hakkında şunları söyledi. "Başladığımız anda diziyi desteklediler ve dizinin yeniden başlatılması ve devam eden pazarlaması bir sonraki seviye. Dizinin daha önce bu kadar düşünceli ve iş birlikçi olduğunu sanmıyorum. Tekrar eve dönemeyeceğinizi söylüyorlar ama dönebileceğiniz ortaya çıktı!"


"Genel olarak, geri dönmek çok sorunsuz hissettirdi. Tüm seslendirme kadromuzun geri dönmesine ek olarak, hem yazar hem de animasyon ekibinde orijinal ekibin büyük bir kısmı var. Ayrıca, her iki ekipte de inanılmaz yeni yeteneklerin avantajına sahibiz." diye ekledi.


Simpsonlar'ın yaratıcısı Matt Groening'in Futurama dizisi ilk olarak 1999'da Fox'ta yayınlanmaya başladı. 2003'te ağdaki yayın süresinin sona ermesinin ardından dizi, 2009'dan 2013'e kadar süren bir süre için Comedy Central'da geri döndü.


Futurama 12. Sezon 29 Temmuz 2024'te Hulu'da yayınlanacak .


0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page