top of page

Fortnite Yeni Star Wars Etkinliğini Sızdırdı

Yakın zamanda ortaya çıkan bir Fortnite sızıntısı, en az bir yeni kozmetik ürünüyle birlikte başka bir Star Wars etkinliğinin yakında oyuna geleceğini ortaya koyuyor.  • Sızıntılara göre, Mandalorian araç görünümü de dahil olmak üzere yeni kozmetik ürünleriyle Fortnite'a başka bir Star Wars etkinliği geliyor.

  • 4 Mayıs Yıldız Savaşları Günü, çeşitli Star Wars silahlarını Fortnite'a geri getirebilir.

  • Fortnite düzenli olarak geçiş etkinliklerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.


Yeni bir Fortnite sızıntısı , yakında oyuna başka bir Star Wars etkinliğinin geleceğini ortaya çıkardı . Efsanevi bilim kurgu medyası ezici gücüyle yapılan son geçiş hakkında daha fazla bilgi yetersiz kalsa da saygın bir Fortnite sızıntısı, etkinliğin en az bir yeni kozmetik ürün içereceğini doğruladı.


Epic Games'in popüler ücretsiz oyunu , LEGO Fortnite'ın işçiliği ve hayatta kalması ve Roket Yarışı'ndaki yüksek hızlı yarış gibi çeşitli oyun deneyimlerinin eklenmesiyle, son aylarda meşhur olduğu Battle Royale modunun ötesine geçti. . Ancak son v29.10 güncellemesinin Deagle olarak da bilinen El Topu'nu geri getirmesiyle Battle Royale hâlâ Fortnite'ın ekmeği ve tereyağı olarak hizmet ediyor.


Görünür bir Star Wars sızıntısı haberi , etkinlik hakkında sahip oldukları bilgileri Twitter'da paylaşan saygın Fortnite sızıntıcısı ShiinaBR'den geliyor . Sızıntıyı yapan kişiye göre, Fortnite'ın bir sonraki Star Wars etkinliğinin bir parçası olarak yeni bir Mandalorian araç görünümü eklenecek , ancak bununla ilgili spesifik bir şey belirtilmemiş. Ancak görünüm hem Fortnite hem de Rocket League'de mevcut olacak ve Yıldız Savaşları Günü olarak da bilinen 4 Mayıs'ta gelmesi bekleniyor. Geçen yılın Rocket League için Star Wars araç görünümleri bir göstergeyse, hayranlar muhteşem bir şey bekleyebilir.


Star Wars'un Fortnite'ta veya en azından son zamanlarda giderek artan bir varlığı var . Fortnite Bölüm 4 Sezon 4'te Savaş Bileti için öne çıkan görünüm olarak Ahsoka Tano yer aldı ve daha sonra Han Solo, Prenses Leia ve Luke Skywalker mağazaya geri getirildi. Star Wars hayranları da seriden kendi başlarına içerik yaratıyor; üretken bir LEGO Fortnite oyuncusu etkileyici bir Ölüm Yıldızı'nın yanı sıra bir Yıldız Destroyeri inşa ediyor.


Yıldız Savaşları Günü ve Fortnite


Star Wars Day'in son yıllardaki tarihi göz önüne alındığında , patlayıcılar ve ışın kılıçları da dahil olmak üzere çeşitli Star Wars silahlarının Fortnite'a geri dönmesi muhtemeldir . Ancak hayranlar, şu anda aktif geliştirme aşamasında olan fikri mülkiyete dayalı en az yarım düzine oyunla birlikte 4 Mayıs'ta diğer Star Wars oyunları için de bir tür duyuru veya açıklama bekleyebilirler . Eski Star Wars oyunları muhtemelen indirimde olacak ve bu da hayranların kataloglarına bazı oyunlar almaları için harika bir zaman olacak.Fortnite'ta yeni Star Wars içeriğinin çıkması ihtimali kesinlikle heyecan verici olsa da, oyuna uzaydan gelen tek franchise bu değil. Fortnite , Drax, Mantis ve Groot'un yanı sıra her biri için Sırt Blingleri ve Kazmalardan oluşan üç görünümün yer aldığı Guardians of the Galaxy Paketini kısa süre önce yayınladı.


1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Bình luận


bottom of page