top of page

Fortnite Yeni Silahı Sızdırdı

Bir Fortnite veri madencisi, Fortnite'ın 8 Mart'taki gelecek sezonunun lansmanıyla birlikte eklenebilecek yeni, yayınlanmamış bir silahın ayrıntılarını ortaya koyuyor.Fortnite'ta sızdırılan bir DMR silahının birden fazla nadirliği var; hasarı 58 ila 70 arasında değişiyor ve kafadan vuruş hasarı 123'e kadar çıkıyor.

Yeniden yükleme süresi, nadirliğe bağlı olarak 2,8 ila 2,1 saniye arasında değişir; şarjör boyutu yedi mermidir ve atış hızı 1,5'tir.

Söylentiler, Fortnite'ın 8 Mart'tan itibaren gelecek sezonunda yeni silahların ve geçiş etkinliklerinin geleceğini öne sürüyor.


Veri madencileri, Fortnite'ın geliştirme ekibinin şu anda oyun testi yaptığı, yayınlanmamış bir silahı, yeni bir DMR'yi ortaya çıkardı . Geçmişte farklı versiyonları eklenen bu silah türüne Fortnite hayranları muhtemelen aşinadır.


Daha önce Fortnite , Termal DMR, standart DMR, Taktiksel DMR ve daha fazlasını eklemişti , ancak bunların hepsi şu anda kasada tutuluyor. DMR'ler genellikle saldırı tüfeği ve keskin nişancı tüfeği sınıfları arasında köprü görevi gören yarı otomatik, uzun menzilli silahlardır. Bununla birlikte, standart olan gibi bazı DMR'ler, doğası gereği bir silah için oldukça iyi bir kalçadan ateş doğruluğuna sahipti; bu da, eğer başka silah mevcut değilse, silahı doğru ellerde çok yönlü bir araç haline getiriyordu. Neyse ki DMR hayranları için Fortnite'ın silahın bir sonraki versiyonunun istatistikleri yeni sızdırıldı.


Fortnite veri madencisi Hypex, bir sonraki DMR'nin ayrıntılarını ortaya çıkaran bir tweet yayınladı. Her bir nadirliğin hasarı 58, 61, 64, 67 ve 70 olmak üzere beş nadirlikle gelir. Her bir nadirliğin yapım hasarı 63, 67, 70, 74 ve 77'dir ve kafadan vuruş hasarı 102, 107, 112, 117'dir. ve 123. Ayrıca, yayınlanmamış DMR'nin yeniden yükleme süresi nadirliğine, yedi mermilik şarjör boyutuna ve 1,5 atış hızına bağlı olarak 2,8 saniye ile 2,1 saniye arasında değişmektedir. Ancak veri madencisi, yeni silah piyasaya sürülmeden önce bu istatistiklerin biraz değişebileceğini vurguladı. Başka bir veri madencisi FN_Assist, başlangıçta bu sezon piyasaya sürülmesi beklenen ve söz konusu DMR olabilecek bir DMR görüntüsünü paylaştı. Ancak bu yalnızca bir spekülasyondur.


Fortnite'ın Potansiyel Bölüm 5 Sezon 2 Silahlarından Biri Sızdı


  • Yeni DMR

  • Beş nadirlikte gelir

  • Her nadirliğin hasarı 58, 61, 64, 67 ve 70'tir

  • Yapı hasarı 63, 67, 70, 74 ve 77

  • Kafadan vuruş hasarı 102, 107, 112, 117 ve 123

  • Yeniden yükleme süresi nadirliğe bağlı olarak 2,8 saniye ile 2,1 saniye arasında değişir

  • Yedi kurşunun şarjör boyutu

  • Atış oranı 1,5


Yeni DMR , 8 Mart'ta sona erecek olan Bölüm 5 Sezon 1'in sona ermesinin ardından Fortnite'ın gelecek sezonunun lansmanıyla birlikte eklenebilir. Fortnite'ın gelecek sezonunun Yunan mitolojisi temasına sahip olduğu söyleniyor ve muhtemelen ek öğeler veya öğeler ekleyecek mekanik.Son zamanlarda aynı veri madencisi, Fortnite'ın Taktik Av Tüfeğinin yeni bir versiyonunu yayınlayabileceğini de ortaya çıkardı. Sızan istatistikler arasında daha küçük bir şarjör, biraz daha fazla hasar, daha yavaş atış hızı ve daha kısa yeniden yükleme süresi yer alıyor. DMR'ye benzer şekilde bu silahın da 8 Mart'ta Bölüm 5 Sezon 2 ile tanıtılması mümkün.


Veri madencileri ayrıca Fortnite'ın , Bölüm 5 Sezon 2'de başlayacak olan Avatar: The Last Airbender ile bir geçiş etkinliği planladığına dair kanıtlar da buldu. Sızıntılar, etkinliğin 3 Mayıs'ta sona ereceğine dair ipuçları buldu ve bu da lansman tarihinin Nisan ayı sonlarında olabileceğini öne sürdü; ancak veri madencileri şunu vurguladı: tarih yalnızca bir yer tutucu olabilir.1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

留言


bottom of page