top of page

Fortnite: Tüm Battle Pass Görev Ödülleri (ve Bunların Kilidi Nasıl Açılır)

Oyuncular, Fortnite'taki Haftalık Görevleri tamamlayarak ek kozmetiklerin kilidini açabilir.

Oyuncular 950 V-Bucks karşılığında Fortnite Battle Pass'tan pek çok içeriğe sahip olabilecekler . Düzinelerce sayfalık özel öğeler içeriyor ve sezon boyunca ilerledikçe daha fazla kozmetik ödülün kilidini açabilecekler. Görev Ödülleri sayfası, Haftalık Görevler üzerinde çalışan oyunculara yepyeni öğeler ve Battle Pass kozmetik ürünleri için ek alternatif stiller gibi benzersiz ödüllerin kilidini açma hakkı verir.

Bu kılavuz, oyunculara Fortnite'taki Görev Ödülleri sayfası hakkında bilmeleri gereken her şeyi anlatacak , böylece Bölüm 5 Sezon 2 Savaş Bileti'nden mümkün olduğunca fazla yararlanabilecekler.


Şu anda Savaş Bileti Görev Ödüllerinin ilk sayfasında oyuncuların ilerlemesini imkansız hale getiren bir sorun var. Umarız Epic Games, Sayfa 2 ve 3 yayınlanmadan önce bir düzeltme yayınlayacak ve bu sorunu çözecektir.

Görev Ödüllerinin Kilidini Açma

Battle Pass'ta farklı türde görev ve ödüller için çeşitli sekmeler vardır. Örneğin oyuncular Battle Pass'ı tamamladıktan sonra Bonus Ödüller sayfasına erişebilecekler . Ayrıca, Bölüm 5 Sezon 2 boyunca Haftalık Görevleri tamamlayan hayranlar için Görev Ödülü sekmesi olan, ücretsiz hediyelerle dolu tamamen farklı bir ödül sekmesi de mevcut.

Fortnite'ta Görev Ödüllerinin kilidini açmak için oyuncuların Haftalık Görevleri tamamlaması gerekir . Her ödül, oyuncuların Haftalık Görevlere ait belirli sayıda görevi belirli haftalar boyunca tamamlamasını gerektirir. Örneğin, ilk Görev Ödülleri kozmetik ürünü olan Moonbow Breezer planörünün kilidini açmak için oyuncuların 0. Hafta, 1. Hafta, 2. Hafta veya 3. Haftadan itibaren dört Haftalık Görevi tamamlaması gerekir.

Yeni Haftalık Görevler her Salı günü saat 10:00 ET'de çıkıyor . Daha fazla Haftalık Görev yayına girdikçe, daha fazla Görev Ödülü açıklanacak. Bu, hayranların en başından itibaren tüm Görev Ödüllerinin kilidini açmak için çalışamayacağı anlamına geliyor. Neyse ki, Battle Pass Quest Ödülleri 24 Mayıs TSİ 02.00'de Bölüm 5 Sezon 2'nin sonuna kadar mevcut olacak , böylece oyuncuların her ödülün kilidini açmak için çalışmak için bolca vakti olacak.


Bölüm 5 2. Sezon Görev Ödülleri

Şu an itibariyle oyuncular kozmetiklerin kilidini yalnızca Görev Ödülleri sekmesinin 1. Sayfasından açabilecekler; şu ana kadar ortaya çıkan ve açıklanan tek şey bu. İkinci sayfa 21 Nisan Pazar günü yayınlanacak, üçüncü ve son sayfa ise ancak iki hafta sonra 5 Mayıs'ta yayınlanacak.

İşte Görev Ödülleri ve bunların Fortnite'ta nasıl açılacağı .


Görev Ödülleri Sayfası

Ödül

Nasıl açılır

Sayfa 1


  • Moonbow Breezer planör

  • Yeraltı Kralı banner simgesi

  • Şimşek Parlaması sargısı

  • Cerberus derisi için Blazing Fire alternatif stili

  • 4 Haftalık Görevi tamamlayın: 0-3. Hafta

  • 8 Haftalık Görevi tamamlayın: 0-3. Hafta

  • 16 Haftalık Görevi tamamlayın: 0-3. Hafta

  • 20 Haftalık Görevi tamamlayın: 0-3. Hafta


4 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page