top of page

Fortnite Oyuncuları 5. Bölüm 3. Sezonda 2 Vaulted Öğenin Geri Dönmesini İstiyor

Bazı Fortnite oyuncuları, Epic Games'in sakladığı iyileştirici öğelerden Med-Mist ve Chug Splash'ın oyuna tekrar eklenmesi gerektiğini düşünüyor. Fortnite'ta oyun havuzuna sıklıkla eklenen veya oyun havuzundan çıkarılan farklı türde öğeler bulunur. Bu değişikliklerle Fortnite, yeni oyun olanakları yaratarak ve yeni öğelerin çıkışıyla veya hayranların en sevdiği öğelerin geri dönüşüyle ​​topluluğun ilgisini çekerek metayı sarsıyor.

Rotasyona giren bir tür Fortnite öğesi de, adından da anlaşılacağı gibi, oyuncular tarafından kullanıldıktan sonra tükenen sarf malzemeleridir. Fortnite'ın sarf malzemeleri, oyuncunun sağlığını artırmayı, bir kalkan veya geçici güçlendirme sağlamayı amaçlıyor ve oyuncuların maçın son anlarına kadar hayatta kalabilmesi için temel önem taşıyor. Bazı örnekler arasında, Fortnite Bölüm 5'te tanıtılan ve oyuncunun sağlığının bir kısmını geri kazandıran bir balık olan Small Fry veya aynı işleve sahip elma ve muz gibi toplanan öğeler yer alır. Sezonlar ve bölümler boyunca Fortnite'tan sayısız öğe gelip gitti , ancak oyuncuların Epic Games'in battle royale'e geri getirmesi gerektiğini düşündüğü iki öğe var.


Reddit kullanıcısı nateandco, Fortnite Bölüm 5 Sezon 3'te Med-Mist ve Chug Splash'ın kaybıyla ilgili hayal kırıklığını paylaştı. Oyuncu, iki öğenin kaldırılmasını Fortnite Bölüm 5'in getirdiği iyileştirme değişikliklerine bağlıyor ve oyuncuların Medkit'lerle kendilerini iyileştirmelerine olanak tanıyor. Yürürken Kalkanlar veya Bandajlar. Ancak iyileştirme öğesinin yokluğunu üzüntüyle hatırlayan tek kişi OP değildi, çünkü diğer oyuncular da Med-Mist'in artık ortalıkta olmamasından duydukları mutsuzluğu dile getirdi.


Fortnite Oyuncuları En Çok Özledikleri Sarf Malzemelerini TartışıyorYorumların önemli bir kısmı, Fortnite Bölüm 3 Sezon 1'de tanıtılan bir öğe olan Med-Mist'i de özlediklerini belirtirken , bazıları bunun kalıcı bir şifa öğesi olması gerektiğini savundu. Başka bir Reddit kullanıcısı, Fortnite oyuncularının Medkit kullanarak hareket halindeyken iyileşebildiklerini ancak bunu yürüyerek yaptıklarını açıkladı . Öte yandan Med-Mist, koşarken iyileşmeye izin veriyor; bu, Nitro ve araç modları gibi yeni unsurların tanıtıldığı ve maçların daha hızlı tempolu olmasını sağlayan Bölüm 5 Sezon 3 için güzel bir özellik olacaktır.

Med-Mist, Fortnite oyuncularının kendilerini ve müttefiklerini iyileştirmesine olanak tanıdı ancak topluluk, öğenin artık ortalıkta olmadığından yakınsa da gelecekte olumlu haberler olabilir. Bir Fortnite sızıntısı, yakında geri dönebilecek öğeleri ortaya çıkardı ve Med-Mist de bunların arasında yer alıyor. Epic Games'in Fortnite öğelerinin kullanılabilirliği konusunda düzenli ayarlamalar yapmasıyla oyuncular, battle royale'e gelecek bir güncellemenin nihayet Med-Mist'i geri ekleyip eklemeyeceğini görmek için sabırsızlıkla bekliyorlar.

0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page