top of page

Fortnite: Korra'nın Kilidi Nasıl Açılır

Avatar: Son Hava Bükücü'nün devamı olan The Legend of Korra, en yeni Avatar'ı Fortnite adasına getiriyor, ancak oyuncular onun kilidini ne zaman açabilecek?Netflix'in Avatar: Son Hava Bükücü'nün hemen ardından gelen yeni avatar Korra, yeni Mitler ve Canavarlar sezonuyla birlikte Fortnite adasına dalıyor . Bazıları Aang'ı ya da Yunan Mitolojisi temasına ilişkin bir karakteri beklemiş olsa da, Avatar'ın en son yorumuna biraz sevgi vermekte yanlış bir şey yok. Fortnite Bölüm 5 Sezon 2'nin gizli görünümü The Legends of Korra'dan Korra olduğundan , oyuncular bu element bükücüyü nasıl ele geçirebileceklerini bilmek isteyebilirler.


Fortnite'taki çoğu gizli görünüm gibi Korra da bir bekleme oyunudur ve oyuncuların diğer Battle Pass görünümleriyle aynı gereksinimlere ihtiyacı olmayacak . Oyuncuların hangi seviyede oldukları önemli değil, çünkü daha sonraki bir tarihte bir dizi görevi tamamlamak zorunda kalacaklar, ancak yine de bu görevleri tamamladıklarında elde etmek için 950 V-Bucks karşılığında C5S2 Battle Pass'ı satın almaları gerekecek. serbest bırakıldı.


Korra Ne Zaman Mevcut Olacak?Denge için çabalayan inatçı ve asi Avatar şu an itibariyle kilitlendi, ancak iki sayfalık kozmetik ürünleri olacak. Bunlar pek çok şeyden oluşabilir; belki yeni stiller, ifadeler, bir planör ve daha fazlası. Oyuncuların LEGO Fortnite'ta kullanabileceği Korra için bir LEGO Stili de var ancak Korra Görevleri 2 Nisan 2024'e kadar yayınlanmayacak.


Korra Görevleri yayına girdiğinde bu kılavuz, karakterin kilidini açmak için gereken ayrıntılar konusunda güncellenecektir. Şimdilik, The Legend of Korra hayranları ve karakterin bir aydan kısa bir süre beklemesi gerekecek, bu nedenle diziyi yeniden izlemek, Netflix canlı aksiyon serisine göz atmak ve tüm ayrıntıları öğrenmek için mükemmel bir zaman. onun gelişine hazırlanmak için yeni Fortnite sezonu.


Korra Bölüm 5 Sezon 2 Battle Pass'ta mı?Korra, Bölüm 5 Sezon 2 Savaş Bileti'ndeyken, Savaş Bileti'ni satın alan oyuncuların belirli bir seviyeye ulaşma konusunda endişelenmelerine gerek olmadığını, çünkü tüm kozmetik ürünlerinin daha sonraki bir tarihte yayınlanacak olan Korra'ya özel görevlerin arkasında kilitlendiğini söyledi. . Myths & Monsters fragmanı, bazı su bükme güçleriyle birlikte Korra'nın oynanışını zaten gösteriyor. Piyasaya sürülmesi heyecan verici olacak ve bu kılavuz, 2 Nisan'da tüm kozmetik ürünlerini ve bunların nasıl alınacağını gösterecek.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page