top of page

Fortnite: Bölüm 5 Sezon 1 Haftalık Görevler (12. Hafta)

Oyuncuların Bölüm 5 Sezon 1'deki tüm haftalık görevleri nasıl tamamlayabilecekleri aşağıda açıklanmıştır.Fortnite Bölüm 5 Sezon 1'de oyuncuların oyundan keyif alırken tamamlamaları gereken tonlarca görev var. Kilometre Taşı Görevleri bir süre önce değiştirildi ancak bu sefer normal formatlarına geri döndüler. Günlük Görevler kaldırıldı ve yerine Eşleşme Görevleri getirildi. Bu arada Haftalık Görevler her zaman aynıydı ve mükemmel çalışıyorlardı.


Bu kılavuz, Fortnite Bölüm 5 Sezon 1 boyunca yayınlanan tüm Haftalık Görevler hakkında bilgi içerir . Her hafta güncellenmeye devam edecektir; böylece oyuncular, belirli bir görevle ilgili herhangi bir şüpheleri varsa daha sonra tekrar kontrol edebilirler.


12. HaftaŞemsiye veya Lastiklerin Üzerinden Sıçrayın (8)


Oyuncular lastik bulmak için benzin istasyonlarını , şemsiye bulmak için ise sahil alanlarını ziyaret etmelidir . Oyuncular bu nesnelerin her birini zıplamak ve daha yüksek konumlara ulaşmak için kullanabilirler. Oyuncular lastik bulmak için Piney Pumps, Placid Pumps veya Primo Pumps'a gitmeli; Şemsiye bulmak için Reclaimed Villa'nın kuzeybatısındaki plajı ve Sandy Strip'i ziyaret etmeleri gerekiyor .


Merdivenleri Yok Et (10)


Bu hafta, oyuncuların bunları Zero Build yerine standart Battle Royale modunda tamamlaması oldukça daha kolay olabilecek birkaç görev var. Oyuncular , İnşa modunu oynayarak , on set merdiven inşa ederek ve bunları bir silah veya hasat aletiyle yok ederek kolayca yok edebilirler.


Düşme Hasarı Almadan Dikey Seyahat Mesafesi (250)


Oyuncular bu görevi, ortaya çıkmasını bekleyerek ve ardından yükselişi yüzen ganimet adasına götürerek hızlı bir şekilde tamamlayabilirler , çünkü yükselişlerde veya ziplinelarda düşme hasarı alma riski yoktur ve oyuncuları önemli bir mesafeye götürecektir.


Yüzen veya Siz Yüzerken Rakiplere Hasar Verin (200)


Şanslı olmadığınız sürece bu görevi tamamlamak zor olabilir. Neyse ki oyuncular, oyunun başında düşmanlarla karşılaşma olasılıkları yüksek olduğundan, suya yakın bir İÇN'de şanslarını artırabilirler. Ritzy Riviera ve Snooty Steppes , düşman NPC'lere sahip olduklarından ve 11 büyük İÇN'den biri olduklarından, oyuncular oraya da sık sık inme eğiliminde olduklarından bu görev için en iyi yerlerdir .


Gündüz Sağlık veya Gece Kalkan Kazanın (500)

Fortnite'ın gece-gündüz döngüsü var. Oyuncular güneş doğarken maça başlayabilirler, ancak güneş battıktan sonra elenebilirler. Bu görevi tamamlamak için oyuncuların gündüzleri sağlık kazanması veya geceleri kalkanlarını artırması gerekecek. Bu görev oyunu oynayarak tamamlanabileceği gibi hızlandırılabilir.

Oyuncular bir rampa inşa edip aşağı atlayarak sağlıklarını azaltmayı deneyebilirler . O zaman tek yapmaları gereken, akşam karanlığından önce kendilerini iyileştirmektir . Kalkanları azaltmak için, ustalıklarına bir patlayıcı atmaları gerekecek; düşme hasarı yalnızca HP'yi azaltır .


Balistik Kalkan Saldırısıyla Vurduğunuz Bir Düşman Oyuncuyu Yok Edin (1)

Balistik Kalkan, oyunculara çarptığında hasar verebilecek bir Yük seçeneğine sahiptir. Oyuncuların, 12. Haftanın son görevini tamamlamak için bunu bir rakibe yapmaları ve ardından onu tamamen ortadan kaldırmaları gerekecek.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments