top of page

Fortnite April O'Neil Araştırıyor! Görev Rehberi

Oyuncular artık Fortnite'ta yapılacak olan TMNT etkinliğine hazırlanmak için April O'Neil görev serisini tamamlayabilirler.Yaklaşan Fortnite x Teenage Mutant Ninja Turtles etkinliği beklentisiyle Epic Games, oyuncu heyecanını artırmak için bir dizi görev ekledi. Görevler, geçiş etkinliğinin başlayacağı güne kadar mevcut olacak. Bu, oyuncuların o tarihten önce benzersiz bir Nisan O'Neil hikayesini tamamlama ve değerli XP kazanma fırsatına sahip olacağı anlamına geliyor.


Bu kılavuz, oyuncuların tüm bu görevleri hızlı bir şekilde tamamlamalarına yardımcı olmayı, böylece Cowabunga etkinliği yayınlanmadan önce tüm görevleri tamamlamalarına ve gizemi ortaya çıkarmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.​​​​​​


April O'Neil Araştırıyor! Görev SerisiTeenage Mutant Ninja Turtles Cowabunga etkinliği 9 Şubat Cuma günü yayınlanacak. Bundan önce April, Battle Royale adasında belirli bir konumun yakınında meydana gelen bazı gizemli durumları araştırmak istiyor. Oyuncular, April'in bazı yanıtlar almasına yardımcı olmalı ve karşılığında, ne olacağına dair bazı bilgiler ve hak ettikleri deneyim puanları kazanacaklar.


Hayranlar April O'Neil Investigates'e göz atabilir! Görevler sekmesini açarak görev serisini seçin. Dört görev var ve her biri 10.000 XP değerinde, bu da oyuncuların yarım hesap seviyesi olan toplam 40.000 XP kazanabileceği anlamına geliyor .

April O'Neil Araştırıyor! Görevler 9 Şubat Cuma günü saat 09.00 ET'ye kadar mevcut olacak . Teenage Mutant Ninja Turtle etkinliği yayına girdiğinde görevler kullanılamayacak , bu nedenle oyuncuların bu etkinlik gerçekleşmeden önce dördünü de tamamlamaları gerekiyor.


April O'Neil Görevleri Nasıl Tamamlanır?Görev

Nasıl tamamlanır

Nisan'la konuş

Nisan ayı , Reckless Demiryolları'nın kuzeydoğusunda ve Grand Glacier'in kuzeybatısında yer alan simgesel yapı olan Kurtarma İstasyonu'nda bulunabilir . Genellikle gözetleme kulesinin yakınında takılır.

Kanalizasyon girişlerinde saklanın (1)

Haritanın her yerinde kanalizasyonlar var ancak oyuncular birden fazla görevi tamamlamak isterlerse Ship It! yakınındaki kanalizasyon girişine girebilirler. İstasyon ve onları doğrudan Yeraltı Karargâhına götürecek.

Yeraltı Genel Merkezini ziyaret edin

Oyuncular, Ship It'in yakınındaki kanalizasyon menholüne girerek Yeraltı Genel Merkezini ziyaret edebilirler! İstasyona veya yakındaki tünellerden birine girerek.

Boş pizza kutularını bulun (3)

Oyuncuların haritada üç pizza kutusunu da bulması gerekecek. Şans eseri hepsi Yeraltı Karargâh tünellerinde bulunuyor. Oyuncuların bunları bulabileceği yer:

Vengeance Jones'un yakınında

Yeraltı Karargâhının güney çıkış alanında

Yeraltı Karargâhının kuzey çıkışında

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

댓글


bottom of page