top of page

Final Fantasy 14, FF16 Geçiş Etkinliği Başlangıç ​​Tarihini Açıkladı

Final Fantasy 14, merakla beklenen FF16 geçiş etkinliğinin başlangıç ​​tarihini ortaya koyuyor ve oyuncuların nasıl katılabileceği hakkında daha fazla bilgi sağlıyor.

Final Fantasy 14, Final Fantasy 16 geçiş etkinliğinin 2 Nisan'da başlayacağını ve 8 Mayıs'a kadar mevcut olacağını açıkladı. Oyuncuların , Final Fantasy 14'teki işbirliği etkinliğini deneyimlemek ve bazı özel koleksiyon öğelerini kazanmakiçin bir aydan biraz fazla süreleri olacakişlem. Londra'daki Final Fantasy 14 Hayran Festivali sırasında , eleştirmenlerden tam not alan MMORPG, Final Fantasy 16 ile The Path Infernal adında bir geçiş etkinliği düzenleyeceğini açıkladı. Her iki oyunun da Naoki Yoshida'nın yönetmeni ve yapımcısı da dahil olmak üzere pek çok geliştiriciyi paylaştığı göz önüne alındığında, işbirliğinin varlığı büyük bir sürpriz olmadı, ancak hayranlar yine de etkinlik konusunda heyecanlıydı. Artık FF14'te Final Fantasy 16 etkinliği için bekleyiş neredeyse sona erdi. PAX East'teki Final Fantasy 14 paneli sırasında Yoshida, The Path Infernal'ın 2 Nisan'dan 8 Mayıs'a kadar süreceğini, yani oyuncuların etkinliğe katılmak ve ödüllerini kazanmak için bir aydan biraz fazla süreye sahip olacağını açıkladı. Final Fantasy 14 ayrıca , iki oyun arasındaki geçişin, ödülleri de dahil olmak üzere daha ayrıntılı olarak ayrıntılandırıldığı özel bir iniş sitesi de başlattı .Final Fantasy 14 x Final Fantasy 16 Geçiş Tarihi


  • 2 Nisan Salı günü saat 1'de PDT'den 8 Mayıs Çarşamba günü saat 7:59'a (PDT) kadar.

Bu işbirliği etkinliğine başlamak üzere A Land of Fire görevini alabilmek için hayranların 50. seviyede olmaları ve A Realm Reborn Ana Senaryosunu tamamlamaları gerekiyor . Yeni oyuncular, etkinlik sona ermeden önce bu destansı hikayeyi tamamlamak zorunda kalacak ya da Final Fantasy 14 nakit mağazasından bir hikaye atlama öğesi satın alacak . Final Fantasy 16 etkinliğinin ötesinde , FF14 ayrıca Dawntrail genişletmesi için 2 Temmuz'da çıkış tarihini açıkladı ve erken erişim 28 Haziran'da başlayacak. Bu yeterli değilse, Final Fantasy 16 The Rising Tide'ı 18 Nisan'da yayınlayacak ve RPG'nin kendisi de şu şekilde: çok geçmeden PC sürümünün çıkması bekleniyor. Final Fantasy serisinin hayranlarının yakında sabırsızlıkla bekleyeceği pek çok şey var.

2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page