top of page

Final Fantasy 14, Dawntrail Öncesi Takvimi Açıkladı

80. Live Letter yayını sırasında Final Fantasy 14, Dawntrail'in çıkışından önceki haftalarda oyuncuları meşgul etme planlarını açıkladı.


ÖNE ÇIKANLAR
 • Lansmanından önceki etkinliklerin takvimiyle yaklaşan Final Fantasy 14: Dawntrail genişletmesine hazır olun.

 • 28 Haziran'da başlayacak Dawntrail erken erişim dönemine kadar Yo-Kai Watch, Dragon Quest 10 ve daha fazlası gibi geçiş etkinliklerinin keyfini çıkarın.

 • Dawntrail genişletme sürümü için grafik güncellemeleri gibi geliştirmeler ve kara liste kontrolleri gibi yeni özellikler ayarlandı.


Final Fantasy 14: Dawntrail'e hala haftalar olmasına rağmen Square Enix, yaklaşan genişlemenin çıkışına kadar oyuncuların katılabileceği etkinliklerin bir takvimini açıkladı. Mayıs ve Haziran ayları boyunca Final Fantasy 14'e gelecek etkinlikler arasında Yo-Kai Watch ve Dragon Quest 10 işbirliği etkinliklerinin geri dönüşü ve sonraki iki Yapımcıdan Mektup Canlı yayınlarının tarihleri ​​doğrulandı.


Dokuzuncu yıllık 14 saatlik yayın sırasında, Final Fantasy 14 yapımcısı ve yönetmeni Naoki Yoshida ve küresel topluluk yapımcısı Toshio Murouchi, oyunculara Dawntrail'e gelen grafik güncellemesine bir kez daha göz attı . Yapımcı Canlı Yayınının 80. Mektubu bölümünde Yoshida ve Murouchi, şu anda oyunda olan grafikleri, oyuncuların genişleme paketi yayınlandıktan sonra Dawntrail'de bekleyebilecekleri grafiklerle karşılaştırdı. Yoshida, oyuncuların kullanabileceği grafiksel seçeneklere ek olarak, Dawntrail'e Terim Filtresi ve Sessiz Listesi gibi yeni özelliklerin uygulanacağı için oyuncuların yakında kara listeleri üzerinde daha fazla kontrole sahip olacağını doğruladı .


Ancak Final Fantasy 14 oyuncuları, Dawntrail 28 Haziran'da erken erişime çıkana kadar onları idare edecek içeriğe yakında sahip olacak. Final Fantasy 16 geçiş etkinliği 8 Mayıs'a kadar devam ederken, Yo-Kai Watch işbirliğinin geri dönüşü Yoshida tarafından doğrulandı. ve Murouchi. Yo-Kai Watch işbirliği 24 Nisan Çarşamba günü başlıyor ve Dawntrail için sunucu bakımının başladığı 26 Haziran Çarşamba günü sona eriyor. Moogle Treasure Trove'un ikinci yarısı, 14 Mayıs Salı gününden 24 Haziran Pazartesi gününe kadar sürecek ve oyunculara Av ve Okyanus Balıkçılığı gibi çeşitli hedefleri tamamlama karşılığında ödüller verecek. Aynı hafta, Altın Daire'de Yağmur Yap Kampanyası 15 Mayıs Çarşamba'dan 31 Mayıs Cuma'ya kadar gerçekleşecek.


Final Fantasy 14 Şafak Öncesi Takvimi (Mayıs ve Haziran 2024)

 • 2 Nisan - 8 Mayıs: Final Fantasy 16 Geçiş Etkinliği

 • 24 Nisan - 26 Haziran: Yo-Kai Watch İşbirliği Etkinliği Geri Dönüyor

 • 14 Mayıs - 24 Haziran: Moogle Treasure Trove - Genesis'in İkinci Avı

 • 15 Mayıs - 30 Mayıs: Medya Turu

 • 15 Mayıs - 31 Mayıs: Yağmur Yap Kampanyası

 • 16 Mayıs: Yapımcıdan Mektup Canlı Bölüm 81

 • 5 Haziran - 20 Haziran: Dragon Quest 10 İşbirliği Etkinliği Geri Dönüyor

 • 14 Haziran: Yapımcıdan Mektup Canlı Bölüm 82

 • 26 ve 27 Haziran: 48 Saatlik Bakım Programları

 • 28 Haziran: Dawntrail Erken Erişim Başlıyor


16 Mayıs Perşembe günü, Yapımcıdan Canlı yayının 81. Mektubu yayınlanacak ve Jobs'ın Dawntrail'e gidişindeki savaş durumunu ele alacak . 5 - 20 Haziran tarihleri ​​arasında Dragon Quest 10 işbirliği etkinliği geri dönecek ve Yapımcıdan 82. Mektup 14 Haziran Cuma günü yayınlanacak. Dawntrail'in erken erişim dönemi başlamadan önce oyun 48 saatlik sunucu bakımından geçecek. 26 Haziran Çarşamba günü.Yoshida, bunun çoğunlukla oyunculara Dawntrail'i indirmeleri için yeterli zaman vermek olduğunu söyledi ve kıyaslandığında sunucu bakımının çok uzun sürmeyeceğini açıkladı. Dawntrail PC Benchmark ve yaklaşan etkinlik takvimi arasında , Final Fantasy 14 oyuncularının yakın zamanda vakit geçirebilecekleri pek çok şey olacak .

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page