top of page

Farming Simulator 25 Sonunda Ortaya Çıktı

GIANTS Software'in Farming Simulator serisinin en son bölümü olan Farming Simulator 25, tüm yeni içerik ve oyun özelliklerini ortaya koyuyor. Geliştirilmiş grafikler ve fizik ile oyuncular, 14 Kasım 2024'te yayınlandığında Farming Simulator 25'te diledikleri gibi çiftçilik yapabilecekler .

Farming Simulator, oyuncuların bir çiftlikte çeşitli işleri tamamladığı bir simülasyon serisidir. Oyunların hayranları, eğlencenin çiftçilik ekipmanı kullanmaktan ve çiftçi olarak rol oynamaktan kaynaklandığı konusunda muhtemelen hemfikirdir. Oyunların diğer özellikleri arasında canlı hayvan yetiştirmek ve gerçek dünya şirketlerinin sponsor olduğu çiftliği ve ekipmanı güncellemek için gelir elde etmek yer alıyor. Oyuncular ayrıca Farming Simulator için farklı direksiyon çevre birimleri ve ekipmanlarını da kullanabilirler . Piyasaya sürülecek en son oyun Mayıs 2023'te Farming Simulator 23 oldu ve bazı oyuncuların serinin sessiz bir sonunun olduğuna inanmasına neden oldu.


Neyse ki Farming Simulator 25'in sinematik fragmanı seriye yeni bir soluk getiriyor. Oyuncuların yetiştireceği Doğu Asya manzarasını ortaya koyuyor ve nelerin hasat edilebileceğine dair bir fikir veriyor. Fragman, Doğu Asya'da mahsur kalan çiftçilerin daha sonra kendi çiftliklerini kurmaları için ilham aldıkları kariyer modunun bir kısmını gösteriyor. Oyunculara ayrıca açık tarım arazilerinde seyahat etmek için kullanılabilecek yeni tarım ekipmanı ve araçlarına da bir göz atılacak . Oyunda yer alan araç ve ekipmanların Asyalı tarım ekipmanı şirketleri tarafından desteklenip desteklenmeyeceği belli değil.


Farming Simulator 25 Doğu Asya'da Tohum YayıyorFarming Simulator'ın önceki bölümleri yalnızca Amerikan ve Avrupa lokasyonlarına odaklanmış ve Asya'nın tamamını ihmal etmişti. Sonuç olarak, franchise oyuncuları Asya çiftçilik uygulamalarını deneyimlememiştir. Fragman bunu vurgulamaktadır ve kahramanlar Sarah ve Jacob'ın yetiştirdiği özel hasat pirinçtir. Oyuncular, su altında tarlalar oluşturmak ve bu koşullarda ürün yetiştirmek için sunulan yeni çiftçilik ekipmanını kullanacak ve bu da tüm zamanların en iyi çiftçilik oyunlarından birini daha da iyi hale getirecek.

Bazı simülasyon oyunu hayranları Farming Simulator serisini seviyor, hatta onu en iyi sandbox çiftçilik simülasyonları arasında sıralıyor . Farming Simulator 25'in duyurulmasıyla , bu hayranlar önümüzdeki aylarda daha fazla bilginin duyurulmasıyla birlikte heyecanla bekleyecekleri çok şey olacak. Sinematik fragman tam da bu ve oynanış veya diğer özelliklerle ilgili hiçbir şey göstermiyor. GIANTS Software, lansman tarihi yaklaştıkça muhtemelen bu konuda daha fazla bilgi yayınlayacaktır. Bu gerçekleşene kadar, hayranlar Farming Simulator 25 koleksiyoncu sürümüne ve özel bir anahtarlık, modlama eğitimleri, çıkartmalar ve daha fazlası dahil olmak üzere ondan alabilecekleri tüm güzelliklere hayranlıkla bakabilirler.

3 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page