top of page

Fantastic Beasts 3 Resmi Adını ve Yeni Çıkış Tarihini Açıkladı

Warner Bros., Fantastik Canavarlar 3'ün resmi adını ve Harry Potter yan ürününün yeni çıkış tarihini açıklayan kısa bir tanıtım videosu yayınladı.Fantastik Canavarlar serisindeki üçüncü film, güncellenmiş bir çıkış tarihi ile birlikte resmi bir isme sahip.Resmi Harry Potter Film Twitter hesabı, filmin başlığını gösteren kısa bir teaser yayınladı: Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları . Ayrıca, Warner Bros., 15 Temmuz 2022'de gösterime girmek yerine, çıkışını 15 Nisan 2022'ye çıkardı.


İçin logline Fantastik Canavarlar: Dumbledore Sırları okur: "büyücü dünyanın kontrolünü ele geçirmek için hareket ediyor Albus Dumbledore Gellert Grindelwald sihirbaz güçlü Koyu bilir yalnız onu durdurmak edemeyince, bir cesur ekibin başında yer almasını Magizoologist Newt Scamander emanet. büyücüler, cadılar ve cesur bir Muggle fırıncı, eski ve yeni canavarlarla karşılaştıkları ve Grindelwald'ın büyüyen takipçi lejyonuyla çatıştıkları tehlikeli bir görevde. Ama riskler bu kadar yüksekken, Dumbledore ne kadar süre kenarda kalabilir?"


Fantastik Canavarlar 3'ün önceki yaz 2022 tarihi Kasım 2020'de açıklandı. Bu, Johnny Depp'in The Sun tabloid'e karşı açtığı bir iftira davasında kaybettikten sonra Gellert Grindelwald rolünden ayrılmasına yanıt olarak filmi orijinal Kasım 2021 çıkış tarihinden itti . Depp yaptığı açıklamada, " Fantastik Canavarlar'daki Grindelwald rolümden Warner Bros. tarafından istifa etmem istendiğini ve bu isteğe saygı duyduğumu ve kabul ettiğimi bilmenizi isterim " dedi.


Depp'in yerine Gellert Grindelwald olarak Mads Mikkelsen'in geçeceği açıklandı. Mikkelsen, Depp'in Grindelwald performansını kopyalaması sorulduğunda , "Kimse oraya gidip bir şeyi kopyalamaya çalışmakla ilgilenmiyor, bu hemen yaratıcı bir intihar olur, özellikle daha önce ve ustaca yapıldığında," dedi . "Yani herkes bizden farklı bir yol bulmamızı bekliyor. Bunu söyledikten sonra, onun yaptıklarıyla benim yapacaklarım arasında bir köprüye ihtiyacımız var, yani bu köprüleri birlikte bulmanız gerekiyor, ister belirli bir bakış, ister kesin bir bakış olsun. ama bunu kendin yapmalısın. Diğer her şey açıkça yaratıcı bir şekilde aptalca olurdu."


Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları 15 Nisan 2022'de vizyona giriyor.

2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page