top of page

Fallout 76: 7 En Zor Hayatta Kalma Mücadelesi

Fallout 76, çeşitli hayatta kalma zorluklarına sahiptir. Bazılarının tamamlanması kolaydır, bazıları ise zordur. Bu liste oyundaki en zor şeyleri sıralıyor.Fallout 76 tamamen hayatta kalmakla ilgilidir.Savaş sonrası Appalachia'da başarılı olabilmek için oyuncuların iyi zırhlar, harika silahlar ve bol miktarda cephane bulmaları gerekiyorOyun, hayatta kalan iyi kişileri Atomlarla ödüllendiriyor. Atomlar, gerçek dünya parasıyla satın alınabilen veya zorlukları tamamlayarak kazanılabilen bir oyun içi para birimidir.


Fallout 76'da oyuncuların tamamlayabileceği çok sayıda hayatta kalma mücadelesi var. Bazıları kolaydır, bazıları ise inanılmaz derecede zor ve zaman alıcıdır. Bu makale, oyuncuların tamamlayabileceği en zorlu hayatta kalma mücadelelerine odaklanacak. Ayrıca bazılarının nasıl daha hızlı tamamlanabileceğine dair birkaç ipucu da sunacak.


7

Farklı Otları Hasat Edin

Yeni Oyuncular İçin Zor OlabilirZanaatkarlık ve yemek pişirme Fallout 76'nın büyük parçalarıdır. Oyunda yapımı için belirli şifalı bitkiler gerektiren pek çok öğe vardır. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi otlar çoğunlukla yemek pişirmek için kullanılır. Yiyecekler, oyuncunun sağlığını ve açlık çubuğunu artırmaya yardımcı olur ve bazı yiyecekler, oyuncunun kullanması için özel güçlendirmeler sunar.


Bu zorluk, oyuncunun dışarı çıkıp oyundaki her ana bitkiden birini toplamasını gerektirir. Tecrübeli oyuncular şifalı otları toplamakta hiçbir sorun yaşamayacaktır, ancak daha yeni oyuncular her türden bir tane bulmakta zorlanabilir.


Bitkilerin çoğunun toplanması nispeten kolay olsa da, Devedikeni gibi bazılarını bulmak daha zor olabilir. Bazı şifalı bitkiler haritanın yalnızca yüksek seviyeli bölgelerinde yetişir. Bu nedenle, yeni oyuncuların bu mücadeleyi tamamlamak için gereken bitkileri bulmaya çıkmadan önce donanımlarını geliştirmeleri önemlidir.


6

Mantarları, Bitkileri ve Nuked Florayı Hasat Edin

Sıkıcı Bir GörevÖnceki girişe benzer şekilde, deneyimli oyuncular bu mücadeleyi tamamlamak için gereken tüm öğeleri bulmakta hiçbir sorun yaşamayacaklar. Mücadele edebilecek yeni oyuncular. Bu mücadeleyi tamamlamak için oyuncuların aşağıdaki öğelerin her birinden birini bulması gerekecek:


Jilet taneli

Parlayan Reçine

Snaptail

Bataklık Tesisi

Stangler Bloom veya Pod

Ham Cobolt Akısı

Ham Yellowcake Akısı

Ham Kızıl Akı

Ham Menekşe Akısı

Ham Floresan Akı


Yukarıda listelenen öğelerin çoğunu bulmak oldukça kolay olsa da, flux öğeleri yalnızca nükleer patlama bölgelerine girilerek elde edilebilir . Mevcut radyasyon miktarı ve bölgede dolaşan zorlu düşmanlar nedeniyle bu, düşük seviyeli oyuncular için çok zordur. Bunları elde etmek için oyuncuların tehlikeli madde giysisine ve çok sayıda mermiye ihtiyacı olacak.


5

76 Nuked Flora topla

Nükleer Patlama Bölgesinde KoşmakÖnceki girişte de belirtildiği gibi, yalnızca nükleer patlama bölgelerinde yetiştirilebilen bazı şeyler vardır . Adından da anlaşılacağı gibi nükleer silahlar bunlardan bazılarıdır. Şans eseri, oyuncular oldukça sık nükleer silah fırlatma eğilimindeler, bu nedenle patlama bölgesini bulmak çok da zor değil. Zor olan patlama bölgesinde hayatta kalmaktır.


Oyuncuların 76 nükleer bitki örtüsü toplaması gerekecek. Zayıf görünürlük, zorlu düşmanlar ve yüksek düzeyde radyasyon nedeniyle bunu söylemek yapmaktan daha kolaydır. Bu hedefi tamamlamanın en iyi yolu tehlikeli madde giysisine atlayıp patlama bölgesinin dışında koşarak bitki örtüsü aramaktır.


4

76 Yemek Tarifini Öğrenin

Bu bir sürü tarifOyuncular Appalachia'da yolculuk ederken birçok plan ve tarifle karşılaşacaklar . İlk 50 seviye boyunca oyuncu sürekli olarak öğrenmek için yeni tarifler alıyor. Ancak oyuncu daha fazla tarif öğrendikçe, henüz bilmedikleri yeni tarifler bulmakta zorlanacaklar.


Çoğu oyuncu bu mücadeleyi eninde sonunda tamamlayacak olsa da, tamamlanması oldukça uzun olabilir. Bunu yapmanın en iyi yolu oyuncu satıcılarına gidip hangi planların satışa sunulduğunu öğrenmektir. Oyuncunun harcayacak fazladan limiti varsa Whitespring Alışveriş Merkezi'ne gidebilir ve orada çalışan satıcı botlardan tarifler satın alabilir.


3

Kaynak Üretmek İçin Hurdaya Çıkarın (7600)

Çöp toplamanın zamanı geldi


Öğeleri hurdaya çıkarmak, Fallout 76'da oyuncuların sıklıkla yapacağı bir şeydir. Oyundaki hemen hemen her şey, kaynaklar için hurdaya çıkarılabilir. Silahlar, zırhlar, kıyafetler ve efsanevi olmayan hemen hemen her şey, temel bileşenlerine ayrılabilir.


7600 çok büyük bir rakam. Bu, oyuncuların binlerce öğeyi hurdaya çıkarmasını gerektirecektir. Uzun ve sıkıcı bir iş ama atölyeler devralınarak kolaylaştırılabilir. Atölyeler, oyunculara hurdaya çıkarılabilecek makul miktarda çöp verme eğilimindedir. Ancak atölyeleri kullansanız bile bu zorluğun üstesinden gelmek oldukça uzun zaman alacaktır.


2

Farklı Hastalık Türlerinin Edinilmesi 22

Yürüyen Bir Hastalığa Dönüşmekoyuncular oynarken doğal olarak kapılacak. Ancak edinilmesi çok zor olabilecek bir hastalık vardır: Woopsies. Oyuncu yalnızca hastalıklı bir Mirelurk Hatchling tarafından vurulursa Woopsies'ten hastalanabilir. Ve o zaman bile oyuncunun bu hastalığa yakalanacağının garantisi yok.


Mirelurk Yavruları, Mirelurk Kraliçeleri tarafından üretilebilir . Henüz bir Mirelurk Kraliçesi ile karşılaşmamış olanlar için onları öldürmek zordur. Kraliçeyi öldürmek zor olsa da yavruları en ufak bir dokunuşta ölür. Yumurtadan çıkan ölü bir yavru oyuncuya Woopsi veremeyeceğinden, bunun neden tamamlanması zor bir hedef olduğunu anlamak kolaydır.


1

7600 Odun topla

Fallout 76'daki En Sıkıcı MücadeleBu meydan okuma göründüğü kadar sıkıcı. Oyuncular Appalachia'da odun toplayarak dolaşmalıdır. 7600 parça ahşabı elde etmek kulağa çok zor gelmese de asıl zorluk bu değil. Bu meydan okuma, oyuncuların 7600 kez odun toplamasını gerektiriyor. Bu, bir odun yığınına veya devrilmiş bir ağaca doğru gidip odun toplamak anlamına gelir.


Oyuncuların aynı kaynaktan tekrar odun toplayabilmesi için 24 saatlik bir yenileme süresi olduğundan, bu uzun ve zorlu bir görevdir. Binlerce saatlik oyun tecrübesine sahip olan ve bu mücadeleyi hâlâ tamamlayamayan oyuncular var.


Helvetia gibi oyuncunun toplayabileceği çok sayıda odun yığınına sahip yerler olsa da, bu mücadeleyi tamamlamak yine de çok uzun zaman alacak.
0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page