top of page

Fallout 4 PS5'in Başlatma Hatasında Çökmesi Nasıl Onarılır

Fallout 4'ün PS5 Başlatılırken Çökme Hatasını nasıl düzelteceğinizi merak ediyorsanız, size yardımcı olabiliriz. İşte bu sorunla başa çıkmak için bilmeniz gereken her şey.Oyunların, özellikle oyun düzenli olarak güncelleniyorsa, oyunun piyasaya sürülmesinden yıllar sonra bile oyuncuların deneyimlediği çeşitli hata ve hatalarla karşılaşması alışılmadık bir durum değildir . Ve ne yazık ki bu kader bazı Fallout 4 oyuncularının başına geldi , çünkü yeni nesil konsolu kullansanız bile oyun çökebilir. Ancak, oyunun başlangıçta çöktüğünü bulanlar için bu kılavuzda Fallout 4 PS5 hatasını nasıl düzelteceğinizi anlatacağız .


Birçok oyuncu Fallout 4'ü PS5 konsollarında bile çalıştıramadıklarını bildirdi . Bunun nedeni zaten keşfedilmiş olsa da oldukça etkileyici.


Fallout 4 Başlangıçta Çöküyor PS5 Hatası AçıklandıHatalara ve hatalara rağmen oldukça fazla Fallout 4 hayranı var. Bu nedenle, bu Kilitlenme Hatasının ortaya çıkmasından sonra oyuncular bunun nedenini hızlı bir şekilde keşfedebildiler. Daha kesin olmak gerekirse, Fallout 4, Wastelander Workshop ve Automatron genişletmeleri gibi çeşitli DLC'lerdeki bazı çakışan dosyalar nedeniyle başlangıçta çöküyor .


Bunun sonucunda Fallout 4'ün PS5'te başlatılırken çökmesinin geçici olarak durdurulması , yukarıda açıklanan DLC'nin kaldırılmasıdır . Elbette, ödediğiniz içeriği sınırlamak zorunda kalacağınız için bu sinir bozucu olacaktır. Ancak bu yalnızca geçici bir çözümdür çünkü yeni nesil güncelleme 25 Nisan 2024'te yayınlanacaktır ve bu sorunu çözecektir.


Ayrıca PS5'teki DLC kontrollerinin biraz kafa karıştırıcı olabileceğini de belirtmekte fayda var. Bu nedenle şu adımları uygulamanızı öneririz:


Alternatif olarak oyunu tamamen kaldırabilirsiniz. Bu durumda kurulum sırasında sorunlu DLC'nin işaretini kaldırmanız gerekecektir. Ardından Fallout 4'ü yükledikten sonra güncellemelerin otomatik olarak indirilmesini devre dışı bırakmanız gerekecektir. Wastelander Workshop ve Automatron'un yanlışlıkla kurulmaması ve her şeyi tekrar yapmanıza gerek kalmaması için bu yapılmalıdır .


Fallout 4'ün PS5 Başlatılırken Çökme Hatasını nasıl düzelteceğiniz hakkında bilmeniz gereken tek şey bu . İpuçlarımızı kullanarak, içeriğin bir kısmı olmasa da oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Yine de yeni nesil güncellemeyle geliştiricilerin bu hatayı ortadan kaldıracağını umuyoruz.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page