top of page

Fallout 4: Belediye Başkanı McDonough ile Ne Yapmalı (Koyun Giysilerinde Görev Kılavuzu)

Fallout 4'teki Koyun Kılığında görevi sırasında Belediye Başkanı McDonough ile ne yapmanız gerektiğini çözmeye mi çalışıyorsunuz? Bilmeniz gereken her şey burada.Konu geliştirmedeki çeşitlilik her zaman her oyunun güçlü yanı olmuştur; geçişi daha az doğrusal hale getirir ve oyuncuların kendi yollarını seçmesine olanak tanır; Fallout 4 de bir istisna değildir. In Sheep's Clothing görevi sırasında Belediye Başkanı McDonough'un bir synth olduğunu öğrenen Fallout 4 oyuncularının artık onunla ne yapacakları konusunda şüpheleri yok ama her şey o kadar basit değil.


Bu kötü adamın Piper'ı serbest bırakması için Konuşma Kontrolünü geçebilen oyuncular zor bir seçimle karşı karşıya kalacak. Onu anında öldürebilir, serbest bırakabilir veya adil bir duruşmaya getirebilirsiniz. Aslına bakılırsa seçiminizin Belediye Başkanı McDonough'un geleceği üzerinde pek bir etkisi olmayacak ancak bu karar Sole Survivor'u bir ölçüde etkileyebilir.


Fallout 4: Belediye Başkanı McDonough'u Öldürmeli misiniz Yoksa Gitmesine İzin mi Vermelisiniz?Öncelikle şunu belirtmekte fayda var, kararınızdan bağımsız olarak McDonough belediye başkanlığı görevini kaybedecek ve artık Diamond City için bir tehdit oluşturmayacaktır . Gitmesine izin verirseniz sonsuza kadar ortadan kaybolacaktır ve diğer iki seçenek onun ölümüne yol açacaktır. Bu durumda seçim yaparken dikkate almanız gereken tek şey etik tercihler, sizin çıkarınız ve arkadaşlarınızın ve bölge sakinlerinin kararınıza tepkisidir.


Yukarıdakilere dayanarak, Belediye Başkanı McDonough için izlenecek en iyi yol , onu adil bir şekilde yargılamak olacaktır ve bunun birkaç nedeni vardır. Öncelikle böyle bir çözüm asil ve adil görünebilir ancak daha da önemlisi, arkadaşlarınızdan daha fazla onay almanızı sağlayacaktır. İkinci olarak, McDonough için adil bir yargılama hâlâ yakın ölüm anlamına geliyor, dolayısıyla sarf malzemeleri, şapkalar ve Kellogg'un Ev Anahtarı için cesedini yağmalayabilirsiniz. Ek olarak, Koyun Kılığına Girmiş görevinin tamamlanmasının ardından Diamond City sakinleri periyodik olarak size hoş bir kalıcı bonus olacak küçük hediyeler vermeye başlayacak.


Onu öldürmeye karar verirseniz, aynı faydaları alacağınızı belirtmek gerekir, ancak McDonough'un kötü doğasına rağmen, kararınız yoldaşların çoğunu memnun etmeyecektir . Kararınızın doğru olduğunu anlasalar bile sizde hayal kırıklığına uğrayacaklar.


Üçüncü seçeneğe gelince, onu seçmemelisiniz. Gitmesine izin verdiğinizde artık onu göremezsiniz, ancak bu, alternatif çözümlerin sunduğundan pek de iyi değildir. Sonuçta bu karar, muhtemel sahabelerin ve şehir sakinlerinin çoğunluğunun hoşuna gitmeyecektir. Bu seçenek, oyunu minimum sayıda öldürme ile tamamlamaya çalışanlar için uygundur, ancak bir Fallout 4 oyuncusunun bunun için çabalayacağı pek olası değildir.


Fallout 4'teki Koyun Kılığında görevi sırasında Belediye Başkanı McDonough ile ne yapacağınız hakkında bilmeniz gereken tek şey bu . Kararınızın gelecekteki plan üzerinde büyük bir etkisi olmayacak. Bu nedenle kişisel faydalara ve tercihlere göre seçim yapın.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page