top of page

Eylül 2023'e Ait Ücretsiz PlayStation Plus Oyunu Erken Sızıntı

PlayStation Plus aboneleri Eylül 2023'te yaklaşık üç ücretsiz oyuna sahip olacak, ancak duyuru öncesinde bir oyun sızdırıldı.

Abonelerin 2022'deki Saints Row'u hiçbir ekstra ücret ödemeden oynayabileceği için Eylül 2023'e ait aylık ücretsiz bir PlayStation Plus oyunu erkenden sızdırıldı. Tüm seviyelerdeki PS Plus üyeleri, abonelik hizmetlerinin bir parçası olarak her ay yaklaşık üç oyuna sahip oluyor ve kullanıcılar, abone oldukları sürece bu oyunlara erişmeye devam ediyor.


Bu sızıntı Dealabs kullanıcısı billbil-kun'dan geliyor ve üç seviyenin tamamındaki PlayStation Plus abonelerinin Eylül ayında ücretsiz bir aylık oyun olarak Saints Row'a erişebileceklerini doğruluyor . Sızıntıya göre oyuncuların 5 Eylül'den 3 Ekim'e kadar Saints Row'u hesaplarına eklemeleri gerekecek . Billbil-kun daha önce PS Plus ücretsiz oyunlarını büyük bir doğrulukla sızdırmıştı ancak son birkaç aydır oyun kadrosunu sızdırmamış gibi görünüyorlar. Ne olursa olsun, oyuncular her sızıntıya veya söylentiye biraz şüpheyle yaklaşmalı ve Sony'nin Eylül 2023 için PS Plus ücretsiz aylık oyunlarını resmi olarak duyurmasını beklemelidir.

Ağustos 2022'de piyasaya sürülen Saints Row , serinin tamamen yeniden başlatılmasıdır, ancak lansman sırasında iyi eleştiriler almadı. Saints Row'un PS5 versiyonunun Metacritic'te eleştiri puanı 61 iken , kullanıcı puanı 2,9'dan çok daha düşük. Saints Row hikayesi, karakterleri ve görselleri nedeniyle eleştiriler aldı ve görünen o ki oyuncular da çok çeşitli teknik sorunlar yaşadı. Genel olarak hayranlar bu yeniden başlatmadan memnun değil gibi görünüyor ancak PS Plus sürümü, oyunun çok daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlayabilir.

Saints Row'un Eylül 2023'te PS Plus'a gelecek üç oyundan biri olduğunu da belirtelim. Sızıntıyı yapan Billbil-kun, kalan iki oyunu onaylayamadıklarını, bu nedenle üyelerin Sony'nin tüm kadroyu açıklamasını beklemek zorunda kalabileceklerini söyledi. Ücretsiz aylık oyunlar genellikle yeterli sayıda oyun sunar, bu nedenle diğer iki slotta koleksiyonu tamamlamak için bağımsız oyunlar veya spor oyunları bulunabilir.

3 görüntüleme0 yorum
bottom of page