top of page

EvilVEvil Önizlemesi, İncelemesi: "Sen Avcısın, Av Değil"

Süper güçlü vampirler, etkileyici özelleştirme seçenekleri ve hızlı oynanış, EvilVEvil'i gün doğumuna kadar oynamanızı sağlayacak bir co-op nişancı oyunu haline getiriyor.  • EvilVEvil, tatmin edici dövüş mekaniği ve çeşitli karakter yeteneklerine sahip, hızlı tempolu, işbirlikçi bir vampir nişancı oyunudur.

  • Oyunun benzersiz oynanışı, DOOM ve Borderlands gibi popüler nişancı oyunlarından ilham alarak vampir gücü fantezisine olanak tanıyor.

  • Özelleştirilebilir beceri ağaçları, silah yükseltmeleri ve eserler, dakikadan dakikaya nişancı deneyimine derinlik katıyor.


EvilVEvil , oyuncuları avlanmak yerine avcı olan vampirlere dönüştüren bir kooperatif nişancı oyunudur ve uygulamalı bir oturumun ardından geliştirici Toadman Interactive'in FPS hayranlarına çok iyi vakit geçirmeye hazırlandığı açıktır. EvilVEvil, özellikle iki arkadaşla oynandığında oyuncuların kendilerini güçlü hissetmelerini sağlayan, dakikadan dakikaya oynanan bir nişancı oyunudur.


EvilVEvil'in üç oynanabilir vampirinden biriyle uygulamalı olarak çalışmak, oyunun hantal kontrollere sahip, sıkıcı görünen bir nişancı oyunu olduğu yönündeki endişeleri hızla ortadan kaldırır. Oyuncular karşılaşacakları neredeyse tüm düşmanlardan daha hızlı ve daha hareketlidir. Ancak EvilVEvil vampir gücü fantezisinde, özellikle en verimli FPS takım arkadaşlarına bile meydan okumak için oluşturulmuş daha zorlu zorluklarda, savaşacak çok sayıda düşman var .


Gece Yaratığı Gibi Hareket Edin Yoksa Yere DönersinizEvilVEvil'in oynanışı, geçtiğimiz on yılın en sevilen ve eğlenceli nişancı oyunlarından bazılarının birleşimi gibi hissettiriyor . Kapalı betayı oynarken, DOOM 2016'nın inanılmaz hızlı hareketinin ve Borderlands'in çeşitli karakter yapılarının unsurları mevcuttu. Oynanabilir üç vampir karakterinin her biri, düşmanları öldürmeye ve seviyeleri daha etkili bir şekilde geçmeye yardımcı olan benzersiz yeteneklere sahiptir. Oyuncular EvilVEvil'in hareketlerini ve mekaniğini kavradıklarında havayı yüksek hasar rakamları ve düşmanlarının vücut parçalarıyla doldurarak bir tempoya girecekler.


EvilVEvil, kilidini açması kolay beceri ağaçları sayesinde her birinin seviyesi yükseltilebilen ve oyun tarzları özelleştirilebilen üç oynanabilir karakter (veya sınıf) içerir. Victoria, bir takım düşmanları hızla ve etkili bir şekilde yok edecek ölümcül bir dizi gölge klonu başlatabilir. Ramirez, düşmanları oyuncuya doğru çekebilecek bir dizi sihirli zincir gibi birçok popüler tank karakteri hareketini ödünç alıyor. Son olarak Mashaka patlayıcı ateş topları atabilir ve ışınlanma yoluyla haritanın etrafında hızla dolaşabilir.


Saldırılar, teknikler ve hatta EvilVEvil'in 15 silahının her biri, her birinin yenilmesi 10 ila 20 dakika sürecek şekilde tasarlanmış oyun görevlerini tamamlayarak hızlı bir şekilde seviye atlayacak olan ilerleme ağaçlarıyla yükseltilebilir. Ek olarak, oyundaki hemen hemen her eyleme özel güçlendirmeler ve efektler eklemek için silah modları ve eserler donatılabilir. Etkili yapılar yaratan ve oyunun 20 dolarlık fiyat etiketini aşan iki arkadaşı daha olan PVE çok oyunculu nişancı oyunlarının hayranları , EvilVEvil'de keyif alacak çok şey bulmalı . Yine de önizleme yapısındaki birkaç sorun oyunu geride bırakabilir.


Vampirler Sonsuza Kadar Yaşayabilir, Ancak Oynanış Döngüsü Bundan Önce BayatlayabilirScreen Rant'ın EvilVEvil kapalı betası sırasında oyun, oyuncunun kendisini güçlü, neredeyse fazlasıyla güçlü bir vampir gibi hissetmesinde inanılmaz derecede etkili olduğunu kanıtladı . Çoğu, tek bir yerde durmayı sevdiğinden ve oyuncularla savaşmak için ezici sayıları kullanmaya kararlı olduğundan, düşmanlar pek fazla zorluk teşkil edemedi. Daha sonraki seviyeler daha zorlu iblis tipi düşmanları tanıtmaya başlıyor, ancak oyunun birçok bölümü, oyun döngüsünün çok hızlı bir şekilde bayatlamasını önlemek için daha fazla düşman varyasyonu kullanabileceğini düşünüyor.


EvilVEvil'in 15 silahı ya geleneksel mermiler ya da enerji mermileri atıyor ve her biri belirli düşmanlara karşı diğerlerinden daha etkili olabiliyor. Oyunun daha zorlu ama ödüllendirici zorluklarında, sürekli olarak düşman dalgaları ortaya çıkıyor ve oyuncuları mermi türleri arasında etkili bir şekilde geçiş yapmaya teşvik ediyor. Ancak silahların çoğu birbirine çok benziyor . Silah modları istatistiklerin iyileştirilmesine yardımcı olurken, silahların çeşitli temel veya engelleyici durum efektleriyle özelleştirilmesi EvilVEvil'in zaten sağlam olan oynanışının bir sonraki seviyeye geçmesine yardımcı olabilir.


EvilVEvil'in hikayesi, kadim bir organizasyonun en iyi vampir savaşçılarından bazılarını uyandırmasını ve kötü karanlık lord Zagreus'un dirilişini önlemek için onları silahlarla tanıştırmasını konu alıyor. Yaklaşık bir düzine bölüm boyunca oyuncular bilim kurgu laboratuvarları, düşmanlarla dolu depolar ve canlı neon ışıklı şehirler gibi çeşitli yerleri keşfedecekler. Seviyeler doğrusaldır ve her aşamayı birbirinden ayırmaya yardımcı olan bazı gösterişli ortamlar, platform bölümleri ve benzersiz düzenler sunar.


EvilVEvil'in Vampirlerinin Yeni Numaralar Öğrenmeye Zamanı VarGeliştirici Toadman Interactive, EvilVEvil'i neredeyse her üçlü FPS oyuncusunun ilgisini çekecek, hızlı tempolu, işbirlikçi bir nişancı oyunu haline getirmek için başarılı adımlar attı . Kapalı beta, diğer oyunların çok altında bir oranla, oyuncuların tatmin edici dövüşlerle kendilerini güçlü vampirler gibi hissetmelerini sağlayacak, zaten sıkı bir doğaüstü nişancı oyunu olduğunu kanıtladı. Silahları ve düşmanları, oyun 2024 yazında yayınlanmadan önce daha da geliştirilirse, EvilVEvil arkadaşlarla oynamak için canlandırıcı bir çok oyunculu deneyim olacak.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page