top of page

Etkileyici Palworld Ticaret Kartları Rakip Pokémon TCG

Palworld takas kartları, hayatta kalma oyununun bir hayranı tarafından yaratıldı ve popüler yeni serinin masaüstü arenaya nasıl genişleyebileceğini gösterdi.  • Açık dünyadaki bir hayatta kalma oyunu olan Palworld, potansiyel olarak Pokémon TCG'nin popülaritesine rakip olabilecek takas kartlarına sahip olabilir.

  • Instagram'daki bir hayran, oyundaki çeşitli yaratıkların yer aldığı, hayran yapımı Palworld ticaret kartları oluşturdu.

  • Takas kartlarının piyasaya sürülmesi Palworld'ün evrenini ve erişimini genişletebilir, ancak Nintendo ile ilgili yasal sorunlar onların geleceğini etkileyebilir.


Bir dizi yeni Palworld ticaret kartı ortaya çıktı ve oyunun ne kadar popüler hale geldiği göz önüne alındığında, sonunda Pokémon TCG'nin popülaritesine rakip olabilirler. Palworld, oyuncuların Pals olarak bilinen yaratıkları yakalayıp onları müttefik olarak kullanarak üslerini inşa edip koruyabilecekleri ve aynı zamanda kaynakları toplayıp genişlemeye devam edebilecekleri bir açık dünya hayatta kalma oyunudur. Palworld'deki Pals'ın geniş varyasyonu, yeni oyunun " Silahlı Pokémon" olarak kabul edilmesi nedeniyle, gerçek piyasaya sürülmesinden çok önce Pokémon serisiyle karşılaştırmalara yol açtı . ”


Hayatta kalma oyununun piyasaya sürülmesinin ardından Instagram'da Sable Slabs olarak bilinen bir hayran, Palworld'den ilham alan gerçek takas kartları olsaydı nasıl olacağını hayal etti . Sanatçı birden fazla yaratığın yer aldığı çeşitli kartlar yaratıyor.
Yukarıda da görüldüğü gibi viral olan gönderi, Chillet'in takas kartının tam sanat versiyonunu içeriyor. Öğe, normalde oyuncuların holografik bir arka planla Palworld'de Değerli Pelt'i kolayca toplamasına olanak tanıyan Buz ve Ejderha Dostunu öne çıkarıyor .


Palworld Ticaret Kartlarının Geleceği OlabilirInstagram'da Sable Slabs kullanıcısı, Gumoss ve Sparkit için geleneksel Pokémon TCG kart tasarımlarına dayanan kartlar da sunuyor - örneğin Sparkit'in kartı, temel setteki geleneksel Pikachu kartının üzerine yapıldı. Başka bir gönderide Sable Slabs , Palworld ticaret kartlarının arka tasarımı olarak gördükleri şeyi sergiliyor ve merkezdeki Pal Küresini vurguluyor. Elbette bu tamamen hayran yapımıdır ve Pocket Pair tarafından geliştirilen hayatta kalma oyunuyla ilgili gerçek bir ürünü temsil etmez.


Ancak Palworld için takas kartı kavramı çok da abartılı görünmüyor. Hayatta kalma oyunu büyük bir popülerliğe kavuştu ve Steam DB'ye göre tarihte Steam'de iki milyon eşzamanlı oyuncuyu geçen ikinci oyun oldu ; ilk sıra hala PUBG'ninki , ancak rekoru 2017'de neredeyse kırmıştı. serbest bırakılması. Takas kartları muhtemelen Palworld serisinin evrenini ve erişimini oyun platformlarının ötesine genişletebilir.


Ancak asıl sorun, hayatta kalma oyununun Pokémon serisinden varlıkları çaldığı yönündeki iddiaların ardından hâlâ Nintendo'nun soruşturmasına bağlı . Şirket şu anda hangi oyunu araştırdıklarını açıklamadı ancak popüler hayatta kalma oyununun ipuçlarını verdi. Nintendo, Palworld'ün bir Pokémon soygunu olduğunu tespit ederse ve Pocket Pair'e karşı yasal önlemler başlatırsa, bu yalnızca oyunu değil , sonunda takas kartlarına sahip olabilecek bir franchise olarak Palworld'ün geleceğini de etkileyebilir .


Comments


bottom of page