top of page

Epic Games Store 11 Ocak Ücretsiz Oyunu, Oyuncuları Açık Deniz Macerasına Davet Ediyor

Epic Games Store ücretsiz oyunları 11 Ocak itibarıyla normale dönüyor ve ilk resmi oyun, oyunculara gemilerini ve mürettebatlarını yönetme şansı veriyor.İnsanların bir maceraya atılmayı düşündüklerinde akıllarına gelen bir takım deneyimler vardır ve hem gerçek hem de kurgusal kavramları sürükleyici bir şekilde keşfetme dürtüsü, birçok video oyununun arkasındaki itici güçtür. Sonuçta, ortaçağ fantezi dünyasında şövalyeler ve ejderhaların yer aldığı hikayelerin merkezine derinlemesine dalmak isteyen birçok oyuncu var, diğerleri ise derin uzayı keşfetmekle ilgileniyor. Oyuncuların kendi hikayelerini yaratmayı hayal ettiği bir başka olası destansı hikaye de bir korsan hikayesidir. Yedi denizin çöpçüleri , Sea of ​​Thieves gibi özel oyunlardan Stardew Valley gibi tamamen farklı oyunların parçası olmaya kadar birçok oyun ve medyada bulunur . Bir sonraki Epic Games Store ücretsiz oyunu, oyunculara her zaman hayal ettikleri gibi yedi denize yelken açma şansı veriyor.


Epic Games Store'un hediye çekilişlerinin müdavimleri, son gizemli oyun promosyonunun sona ermesinden dolayı ya tükenmiş ya da hayal kırıklığına uğramış hissediyor olabilir. Son iki haftadır dijital mağazada EGS Gizem Oyunları hediye ediliyor ; Oyuncuların tahmin yürütmesini ve yeni bir şey almak için her gün mağazaya gelmesini sağlamak için hediye gibi paketlenmiş ücretsiz video oyunları. Marvel'ın Galaksinin Koruyucuları son Gizem Oyununu kutladı ve Sail Forth , döngüyü normal haftalık programına geri döndürdükten sonra.


Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Sail Forth AçıklamasıSail Forth, Denizcilik Maceralarının Harikalarını Yakalamak İçin İnşa Edildi


Sail Forth tamamen korsanlarla ilgili bir oyun olmayı hedeflemese de , kendi özel yapım mürettebatı tarafından yönetilen bir gemide yelken açarken uzun süredir kayıp hazineleri aramaktan hoşlananlara hitap ediyor. Keşifleri ön plana çıkarıyor ve oyunculara oyunda bulunan okyanuslar olan Deepblue'da keşfedecekleri birçok ada, yaratık, bitki ve sır sunuyor. Oyundaki her şey, yola çıktığı andan itibaren oyuncuya bağlıdır, bu da oyunu oyuncuların aynı şekilde iki kez oynayamayacağı bir oyun haline getirir .

Oyuncular yeni yerleri tamamen rastgele dolaşarak veya Sail Forth'un birçok NPC'si ile konuşarak belirli adalar hakkında bilgi edinerek keşfedebilirler. Oyuncular Deepblue ile nasıl mücadele etmeyi seçerlerse seçsinler, Sail Forth, gerçekçi ve erişilebilir bir deneyim sağlamak için gerçek gemi yelkenciliği becerilerini video oyunu mekaniklerine dönüştürmekten gurur duyuyor. Sea of ​​Thieves gibi diğer oyunlar da benzer özgürlükler sunabilir ancak Sail Forth, diğer oyuncuların olmadığı bir deneyim isteyenler için tek oyunculu bir deneyim olacak şekilde tasarlandı.


Hayranların Sail Forth'un içeriğiyle etkileşim kurabileceği boyut ve çok yönlülük nedeniyle , oyunun yalnızca ücretsiz olarak dağıtılması değil, aynı zamanda bir hafta boyunca dağıtılması birçok oyuncunun kaçırmaması gereken bir fırsattır. Tıpkı buna benzer pek çok oyun gibi, hayranların deneyim boyunca ilerlerken ulaşabilecekleri bir son nokta var, ancak bu 30 saatlik işaretten sonra ve olay gerçekleştikten sonra hala keşfedilecek çok şey olacak. Bu, Sail Forth'u Ocak 2024'teki ilk Epic Games Store ücretsiz oyunlarına harika bir başlangıç ​​haline getiriyor .

Oyuncular Sail Forth'tan keyif alacaklarından emin olmasalar bile , bunun tüm Epic Games Store kullanıcılarına ekstra ücret ödemeden nasıl sunulacağını denemekte fayda var. Platformdaki tekliflerin birçoğunun genel oyun süresi ve içerik açısından büyük farklılıklar gösterdiği göz önüne alındığında, Sail Forth'u yalnızca kütüphanelerinde tutmak, Epic Game Store'un ücretsiz bir oyunu olmadığı haftaları geçirmenin harika bir yolu olabilir. kapmanın tadını çıkaracağım. Taraftarlar teklifi kabul etse de etmese de bir sonraki ücretsiz oyun 11 Ocak saat 10.00 CT'de duyurulacak.İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page