top of page

Enshrouded Simyacı Nerede Bulunur?

Enshrouded, yakın dövüş, menzilli veya büyü tabanlı dövüşe odaklanarak düşmanlarla savaşmanızı sağlar. Sonuncuyu tercih ederseniz, kesinlikle belirli bir NPC'nin hizmetlerine ihtiyacınız var. İşte Enshrouded'da Simyacıyı nasıl bulacağınıza dair rehberimiz.


Simyacıyı, onun özel Antik Kasasına giderek bulabilirsiniz. İlk üs/başlangıç ​​noktanızın daha kuzeybatısında ve aynı zamanda Antik Spire - Springlands hızlı seyahat noktasının hemen batısındadır.Örtülü Simyacının Antik Mahzeni'ne ulaşmak için Springlands Antik Kulesi'ni kullanmanızı öneririz (bunun kilidini zaten bir ara nokta olarak açtığınızı varsayarsak). Çevredeki kırsal alanın net bir görüntüsünü sunar ve batıya doğru hızla ilerlemek için Planörü kullanabileceksiniz .


Eğer yürüyerek gidiyorsanız, yine de Planör'ü kullanmanızı öneririz, ancak onunla kaçma taklidini yapacaksınız. Eğimli yollar ve tepelerle karşılaşırsanız, zıplayabilir ve Planör'ü etkinleştirerek karakterinizi yuvarlanmaya zorlayabilir ve dik yokuşlara tırmanmanıza olanak tanıyabilirsiniz.Kadim Mahzen - Simyacı iç mekanı


Antik Kasa'nın dışında birkaç çöpçü düşman var. Aynı şekilde, içeride de en az üç tane var; biri girişte, ikisi de kapsül odasının içinde. Yayınız varsa onları uzaktan vurabileceğiniz gibi, yakın mesafeden yakın dövüş silahıyla da yok etmeyi deneyebilirsiniz.


Sahil temizlendiğinde, Simyacıyı kurtarmak için parlayan kapsülle etkileşime geçmeniz yeterli. Ardından hızlı bir şekilde ana üssünüze geri dönün. Demirciyi kurtarma işlemine benzer şekilde Simyacı için bir barınak inşa etmelisiniz. Yan görevi tamamlamak için onu Demirci ile aynı binaya da yerleştirebilirsiniz.Simyacı işçiliği işlevleri


Simyacı, hayatta kalma ve büyü yapma için mükemmel olan çok sayıda üretim tarifi sunuyor . Bunlar şunları içerir:


Sağlık İksiri - 1x Kırmızı Mantar, 1x Mor Meyveler ve 1x Su gerektirir; +200 HP'yi iyileştirir.

Shroud Hayatta Kalma Şişesi - 1x Kömür, 1x Shroud Sıvısı ve 1x Ahşap Asidi gerektirir; Shroud'da fazladan iki dakika maksimum süre sağlar. Kefenle kaplı alanlarda uzun süre hayatta kalmanın yollarından biri bu .

Fireball I - 10x Reçine, 1x Katran ve 2x Kemik unu gerektirir; Asanızla Ateş Topu büyüsünü yapmanızı sağlar.

Buz Oku - 2x Su ve 5x Örtü Sıvısı; Asanızla Ice Bolt büyüsünü yapmanızı sağlar.

Örtü Çekirdeği - 10x Örtü Sporu ve 10x Örtü Sıvısı gerektirir. Bu kaynak Alev Altarını yükseltmek için kullanılır .

Alchemist Armor Set - Bu NPC'nin temel zırh seti, manaya bonuslar ve büyülü kritik vuruş şansı verir.Enshrouded'da Alchemist'i bu şekilde bulabilirsiniz. Bilinmeyen topraklara doğru ilerledikçe karşılaşacağınız daha fazla NPC olacağını unutmayın. Bunlara Marangoz , Çiftçi ve Avcı dahildir .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page