top of page

Enshrouded Sarı Kumaş Tarifi Nasıl Elde Edilir

Enshrouded'da Sarı Kumaş tarifini nasıl alacağınızı mı merak ediyorsunuz? Bu kullanışlı kılavuz size yardımcı olabilir.Enshrouded , Embervale'in ürkütücü dünyasında geçen , hayatta kalma odaklı zorlu birBu yıkık krallıkta hayatta kalabilmek için oyuncuların kendilerini en zorlu ekipmanlarla donatmaları gerekiyor. Ancak çoğu hayatta kalma oyununda olduğu gibi, oyuncular hiçbir şeyle başlamazlar ve hayatta kalmak için yeterli kaynağı toplamak zorundadırlar.


Görünen o ki, oyuncular Enshrouded'da daha güçlü zırh elde etmek için Yellow Fabric adlı benzersiz bir kaynağa ihtiyaç duyuyorlar . Sarı Kumaş Bulma, diğer boyalı Kumaş türleriyle aynı süreci izler ancak oyuncuların dikkate alması gereken birkaç değişiklik vardır. Bu kılavuz, oyuncuların Sarı Kumaş için üretim tarifini almalarına yardımcı olabilir.


Enshrouded'da Sarı Kumaş Nasıl Elde EdilirSarı Kumaş üretim tarifi Enshrouded'daki önemli NPC'lerden biri olan Hunter'dan elde edilebilir . Braelyn Köprüsü'nün kuzeydoğusunda bulunan Antik Kasa'da bulunabilir. Neyse ki Sarı Kumaş tarifi sadece iki malzemeyi gerektiriyor:


Kumaş 1x

Safran 1x

Kumaş


Enshrouded'da Fabric elde etmek için iki olasılık vardır . İlki, Avcı ile birlikte çalışarak Tezgah aracılığıyla onu kendiniz üretmektir. Ancak oyuncular Loom'a yalnızca Loom For The Hunter görevini tamamladıklarında erişebilirler . Oyuncuların üslerine bir Tezgah yerleştirdiklerinde, bir cıvata Kumaş üretmek için beş Ketene ihtiyaçları olacak.Oyuncuların Fabric'i alabilmesinin diğer yolu Kindlewastes biyomunda yıkılabilir eşyaları ve sandıkları yağmalamaktır. Ancak bu yöntem güvenilmez ve oyuncuların bölgeyi keşfetmek için çok zaman harcaması gerekecek.


Safran


Safran, Kindlewastes bölgesinin her yerinde bulunabilen organik bir kaynaktır . Oyuncular çevrelerini keşfederken Safran dolu elleri tutabilirler. Yerden yetişen minik, kırmızı ve mor renkli bir bitkidir. Oyuncular Safran'ı bulduktan sonra onu üslerine ekmeye başlayabilirler, böylece Sarı Kumaş yapmak için her ihtiyaç duyduklarında dışarı çıkıp onu aramak zorunda kalmazlar.


Oyuncular her iki malzemeyi de topladıktan sonra Avcıya dönmeli ve onun yardımını Sarı Kumaş yapmak için kullanmalıdır. Alternatif olarak, eğer malzemeleri bulma zahmetine katlanmak istemiyorlarsa, oyuncuların Nomad Highlands'deki kulelerin ve terkedilmiş yapıların yakınında Sarı Kumaş bulma şansı yüksektir .


Sarı Kumaşın Kullanım Alanları


Sarı Kumaşın Enshrouded'da pek çok kullanım alanı vardır , ancak ağırlıklı olarak yüksek kaliteli zırh yapımında kullanılır . Aşağıdaki üretim tarifleri Sarı Kumaş gerektirir:


Başbüyücü Şapkası

Başbüyücü Sandığı

Başbüyücü Eldivenleri

Başbüyücü Pantolonu

Başbüyücü Çizmeleri

Suikastçı Başlığı

Suikastçı Sandığı

Suikastçı Eldivenleri

Suikastçı Botları

Adaçayı Tunik

Adaçayı Pantolon

Adaçayı Çizme

Büyücü Gömleği

Büyücü Eldivenleri

Büyücü Pantolonu

Deadeye Hood

Deadeye Yelek

Deadeye Eldivenler

Deadeye Pantolon

Deadeye Çizmeler


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments