top of page

Enshrouded, Sırt Çantası Nasıl Yükseltilir

Enshrouded'da sırt çantanızı nasıl yükselteceğinizi öğrenerek daha fazla envanter alanı kazanın.Enshrouded'da hasat edilecek ve toplanacak bu kadar çok farklı türde kaynak olduğundan , oyuncuların yakında envanter alanlarının tükendiğini fark etmeleri muhtemeldir. Bu, bunun gibi hayatta kalma oyunlarında yaygın bir sorundur , ancak şükürler olsun ki sorunu daha az sinir bozucu hale getirecek çözümler var.


Oyuncular sırt çantalarını ne kadar erken yükseltebilirlerse, temel malzemeleri ve nadir kaynakları toplamak için evden uzakta uzun yolculuklara çıkmak o kadar kolay olacaktır. Bu kılavuz size bunu yapmanın tam yöntemini gösterecek ve Embervale'de geçirdiğiniz hayatınızı çok daha kolay hale getirecek.


Enshrouded'da Sırt Çantasının Yükseltilmesi


Oyuncular Sırt Çantalarını yükseltmeyi düşünmeden önce yapılması gereken daha acil bir şey var. Avcı NPC'si Athalan Skree'nin önce sonsuz uykusundan kurtarılması gerekecek . Demirciyi kurtardıktan ve birkaç görevini tamamladıktan sonra, oyuncular sonunda birkaç Antik Kule'ye tırmanma görevini alacaklar.


Bunu yapmak, Avcı'nın konumu ve daha fazlasını içerecek şekilde dünya çapında daha fazla ilgi çekici noktayı ortaya çıkaracaktır. Dinlenme yerine gidin, onu uyandırın ve üsse geri çağırın. Bu, oyuncuların hem Hunter'ın görevlerine hem de onun üretim yeteneklerine erişmesine olanak tanıyacak .


Farklı tariflerine üstünkörü bir bakış, oyuncuların onun eşyalarını üretmenin önemli bir parçası olan belirli malzemelere ihtiyaç duyacağını ortaya çıkaracaktır. Genellikle Hayvan Kürkü, Yırtık Kumaş , Kurutulmuş Kürk, Keten, İp ve daha fazlasına ihtiyaç duyulur . Şu ana kadar kaydettiğiniz ilerleme göz önüne alındığında, çoğu oyuncuya oldukça tanıdık gelecektir. Başlangıçta elde edilmesi muhtemelen en zor olan şey , Tuz ile birlikte Kurutma Rafının kullanılmasını gerektiren Kurutulmuş Kürk'tür .Görevini tamamladıktan ve Tuzu nereden alacağınızı tam olarak öğrendikten sonra , onu Kurutma Rafına atın ve Kurutulmuş Kürk üretmeye başlayın. Bu, aşağıdaki Sırt Çantası yükseltmelerini oluşturmayı mümkün kılacaktır:


Küçük Sırt Çantası – Yırtık Kumaş x 3, Kurutulmuş Kürk x 4, İp x 5

Orta Boy Sırt Çantası – Kurutulmuş Kürk x 6, Keten x 6


Yükseltilmiş ürünler üretildiğinde, daha büyük envanter alanınızdan yararlanmak için bunları Karakter ekranında donattığınızdan emin olun. Artık bir sonraki kaynak toplama yolculuğunuza yer açmak için üsse hızlı yolculuk yapmanıza gerek kalmayacak.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page