top of page

Enshrouded Reçine Nasıl Elde Edilir

Keen Games'in hayatta kalma açık dünya projesi Enshrouded'da envanterinize eklemek için bir avuç yararlı Reçineyi nasıl alacağınızı burada bulabilirsiniz.Kaynaklar , oyuncuların zanaatkarlık ve diğer faaliyetleri kullanarak kendilerini daha güçlü ve yeni tehlikelerle başa çıkmak için daha donanımlı hale getirmelerini sağladığından, herhangi bir hayatta kalma oyununun temel taşıdır . Enshrouded'da oyuncuların alabileceği çok sayıda kaynak var ve yapışkan Reçine de bunlardan biri.


Nesneleri bir araya getirmeye yardımcı olan bağlayıcı madde olarak görev yapan Reçine, konu oyunun erken safhalarında çeşitli öğeler oluşturmak olduğunda kesinlikle faydalıdır. Bu nedenle, Enshrouded'da Reçine elde etmenin sırlarını öğrenmeyi uman herkes için bu kılavuz, bu önemli bilgiyi zahmetsizce öğrenmenize yardımcı olacaktır.


Enshrouded Reçine Alma


Embervale dünyasında oyuncuların Reçine elde etmesinin farklı yolları vardır ve ana kaynak , oyuna her girdiğinizde etrafınızı saran bereketli doğadan gelecektir . Barınak ve bol miktarda Tahta Kütüğü sunan dev ağaçlar aynı zamanda Reçine'ye de ev sahipliği yapıyor, bu da ağaçların mümkün olduğunca kesilmesini her zaman değerli kılıyor.


Uygun bir Devirme Baltası donatın ve çevredeki ağaçları kesmeye başlayın . İş için doğru alete sahip olmak işleri önemli ölçüde hızlandıracaktır; bu nedenle ağaçları yalnızca ellerinizle delmeyin. Genel olarak oyuncular daha ince olanlardan ziyade daha kalın olan ağaçları aramalıdır çünkü bunlar genellikle Tahta Kütüklerin yanında daha fazla Reçine düşürecektir. Bu, her ağaç kesildiğinde oyunculara güvenilir bir şekilde bir miktar Reçine kazandıracaktır.


Herhangi bir nedenle kendinizi bitki örtüsü olmayan bir alanda bulursanız, Reçine'nin kamplardaki kaplarda veya sandıklarda görünme ihtimali her zaman vardır , bu nedenle koleksiyonunuza eklemek için yukarıdan aşağıya doğru arama yaptığınızdan emin olun. Nesneleri yok etmek aynı zamanda Reçine de üretebilir, bu nedenle ihtiyaç duyulursa dükkanı yok etmekten çekinmeyin.


Enshrouded'da Reçine Nasıl Kullanılır?Reçine, yapılması gereken bazı işçilikler olduğunda kullanışlı olacaktır ve oyun ilerledikçe çeşitli öğe kategorilerinde önemli bir bileşendir. Reçine gerektiren en eski örneklerden bazıları silah olarak asaları , savunma yeteneklerini artıran zırhları , mobilyaları ve hatta üste kullanılabilecek ışık kaynaklarını içerir.


Bu nedenle, oyuncuların bu özel kaynağı nasıl toplayacaklarını tam olarak bilmeleri ve dünyayı Shroud'dan kurtarma yolculuklarında onlara yardım etmeleri zorunludur .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page